Стадионът в Перперек носи късмет на „Арда“, нашите с втора победа в Трета лига – 2:1 срещу „Евроколеж“ и 7-мо място

неделя, август 288коментара

Втора победа постигнаха футболистите на „Арда" на стадиона в Перперек и след третия кръг имат актив от 6 точки в Югоизточната „В" група.
Първото полувреме на срещата между „Арда" и пловдивския „Евроколеж" завърши без гол. 15 минути след подновяване на играта Росен Пенков вкара за нашите. Пак той удвои в 80-тата минута. Николай Николов успя да намали пет минути преди края.
В следващия кръг „Арда" посреща „Борислав" от Първомай в Перперек.
След 3-тия крът "Арда" заема седмо място във временното класиране.
24rodopi.com
Изпрати :

+ коментара + 8 коментара

Анонимен
28/8/16 17:18

Ти да видиш! Голям "успех"! Имаше времена, когато на "Арда" късмет й носеха стадионите в страната! А сега се радват на перперешкия...!

29/8/16 08:40

Хей докъде стигнахме Арда да играе в Перперек. Очакваме следващия мач да се играе в село Яребица. Както е тръгнало с тия лонгури около кмета Кърджали май няма да има стадион скоро.