Футболна „Арда“ с трето равенство - 2:2 срещу "Розова долина" в Перперек

събота, октомври 80 коментара

„Арда“ завърши наравно 2:2 у дома срещу „Розова долина“ от Казанлък в среща от 10-ия кръг на футболното първенство в Трета лига.
Мачът се игра днес в село Перперек, като първото полувреме „розите“ водеха с 0:1 след удар с глава в 7-та минута. През второто полувреме играчите на „Арда“ бяха преобразени на терена и в началните минути отбелязаха две попадения и обърнаха резултата до 2:1.
Казанлъчани достигнаха до равенството с гол от пряк свободен удар за крайното 2:2.
Това бе трето равенство за кърджалийци от началото на сезона, като след този кръг тимът остава на 13-то на 3-то място с 9 точки и по-лоша голова разлика от „Гигант“(Съединение).
В събота от 16.00 часа „Арда“ гостува именно на „Гигант“.