Ангажимент на МВР отложи с половин час мач на „Арда“! Нашите загубиха драматично в последните секунди, играха и с човек по-малко

неделя, ноември 270 коментара

Служебни ангажименти на охраняващ екип от МВР в гостуването на „Арда“ срещу отбора на „Ураган“(Бояджик) забави старта на срещата с близо половин час.  Нашите загубиха мача с минималното 0:1.
Двата отбора се изправиха един срещу друг в последния кръг от есенния полусезон на Трета Югоизточна лига. Срещата предложи на зрителите много драма и решаващ гол в добавеното време. Отборът на „Арда“ бе  добре подготвен и комплектован, но през второто полувреме остана с човек по-малко заради червен картон на Мехмед. Домакините се отчетоха с пропусната дузпа, а победният им гол падна буквално в последните секунди на срещата.
Мачът ще се запомни най-вече с късния си старт, след като органите на реда трябваше да приключат със служебните си ангажименти преди да охраняват реда на стадиона. Охраняващият екип от МВР се появи на терена 25 минути след обявения начален час.
След изиграните 17 кръга отборът на „Арда“ ще зимува на 15-то място в 18-членната Трета Югоизточна лига с актив от 17 точки. Водач във временното класиране е „Марица“(Пловдив), следван „Загорец“, „Розова долина“ и „Карнобат“.