Скаутите на „Арда” без загубен гейм в лигата

понеделник, декември 50 коментара

Волейболният тим на „Арда“ при момчетата до 14 години е единственият без загубен гейм в първото издание на Скаут лигата. Възпитаниците на треньора Павел Митев надвиха всички свои съперници с 3:0 гейма в провелото се този уикенд първенство на волейболната лига за район „Странджа“, на което Кърджали бе домакин.
„Арда“ игра 5 мача и отбеляза 5 победи в продължение на 3 дни, като се състезава с отборите на Стара Загора, Сливен, Средец, Бургас и Царево. Най-сериозен мач бе финалният срещу „Берое“ – Стара Загора, който се проведе в неделя.
В същото това време в страната се състояха още два такива турнира, но „Арда” е единственият отбор без нито един загубен гейм.