Президентът Росен Плевнелиев разговаря с легендарните щангисти от Кърджалийско Наим Сюлейманоглу и Халил Мутла в Анкара. Те се срещнаха в резиденцията „Чанкая", където бяха гости на турския президент Абдуллах Гюл.
Плевнелиев е на двудневно посещение в Турция.
Журналистите проявиха интерес към здравословното състояние на трикратния олимпийски шампион от момчилградското село Птичар, който имаше проблеми с белия дроб. „Излекуван съм, чувствам се превъзходно", твърди Наим Сюлейманоглу.
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

13 comments so far,Add yours

  1. Анонимен29/11/12 22:25

    Браво така трябва да сме българи и турци.

    ОтговорИзтриване
  2. хайде,де29/11/12 23:25

    поредното преклонение пред висшата порта ,хайде няма нужда от турски инвеститори,защо не дойдат ,американски,френски или руски такива,защо Президента лиже турски зад..ци,срам ме е от него,май,май,Пьрванов беше по добьр в това отношение--стига с тая Турция и Левски,и Ботев и Волов,и всички които са се борили срещу нея,ще се обьрнат в гробовете си--ужас

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен29/11/12 23:40

    Добре,че не зависи от теб 23:25. И изобщо не говори за Левски,че наистина ще се обърне в гроба ако те чуе. Българи и турци да живеят в мир и разбирателство-за това е мечтаел Апостола.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен30/11/12 04:23

    До там ли я докара бе ,салма !!!!

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен30/11/12 08:31

    23:25 заради такива разсъждаващи БОКЛУЦИ като теб винаги ще съществува партия ДПС

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен30/11/12 08:45

    e tova se iska ot nas ne kat komunistite i dpsarite.......

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен30/11/12 09:04

    Ми че то няма кой друг да му обърне внимание на тази мижетурка

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен30/11/12 09:16

    ДОГАН НАВРЕМЕТО БЕШЕ КАЗАЛ ПЪТЯ ЗА ЕВРОПА МИНАВА ПРЕЗ БОСФОРА

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен30/11/12 10:07

    Ей хора, защо пишете глупости? Аз наример се радвам, че българския президент се е срещнал с Наим и Халил. Турция се гордее с нашите щангисти, а ние-не, какво като са напуснали България-те доказват, че успехите са на България, златните им медали са за България. И правилно президента се среща с тях, да покаже подкрепата на България за такива заслужили спортисти. Това е европейското поведение, а не УУУУУУУУ.

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен30/11/12 11:07

    до 23:25------
    покани ги бе глупако покани ги.и аз искам да дойдат немски,американски и други западни инвеститори ама не...
    защо според теб не идват а?

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен30/11/12 13:52

    Управляващите се държат като ,че сме вилает ние .

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен30/11/12 14:38

    bravo, mnogo se radvam za bg sportistite - te se chuvstvat mnogo stastlivi ot srestata s bg prezidenta - vijda se!
    nai-posle hubavi novini, blagodarya R24x7!

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен30/11/12 15:29

    Виждате ли колко малко ни трябва-една среща, и пак сме си ние, приятели

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.