„Трябва да си отвориш банкова сметка. За четвърти път вадиш кръста на Богоявление и всеки път печелиш по 100 лева", заяви отец Петър Гарена на Антон Чолаков.
„Трябва да си отвориш банкова сметка. За четвърти път вадиш кръста на Богоявление и всеки път печелиш по 100 лева", заяви отец Петър Гарена на Антон Чолаков.














Басимайката камили... а ходжата там ли е... ?
ОтговорИзтриванеЩе си отвори сметка, ако давате хилядарка за вадене на кръста, ама къде ти...
ОтговорИзтриванеТова се прави за здраве, не за пари, ама попа е капиталист както и чернокожите, които също се гмурнаха за кръста
ОтговорИзтриванеПопа сигурно има такава сметка
ОтговорИзтриванеЧе как щяло попа да няма банкова сметка, келипирджията
ОтговорИзтриване12:30 Ходжата не е там зает е с майка ти !!!
ОтговорИзтриванеКъде живеем? В Мека?
ОтговорИзтриванеВместо да дават пари за камили да ги бяха дали на децата който се съревновават за кръста.А на Антон трябваше да му дадат 1000 лева.Но тези деца който се борят за кръста са християни и знаят ,че кръста се вади за здраве и за това биха скочили във ледените води и безплатно.Точно това го знае попа и се чуди със какво да влезне в новинарските емисии,но тази година не го отразиха и с камили и с магарета все тая.
ОтговорИзтриванеЗа догодина съм подготвил слонове и жирафи !
ОтговорИзтриванепоп Герена