Специални мерки във връзка с абитуриентските балове предприема „Пътна полиция" в Кърджали, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Вече са установени местата, където ще празнуват зрелостници и около заведенията ще има засилено присъствие на полицейски служители. Специално внимание пътните полицаи ще обърнат на безопасното поведение на абитуриентите на тържествата по случай дипломирането. Водачите, които нарушават Закона за движение по пътищата, позволяват на пътници от колата да излизат навън от прозорците и да създават рискови ситуации, ще бъдат санкционирани. Абитуриентските колони ще бъдат ескортирани от „Пътна полиция". Специално внимание ще се обърне и при заминаването на автобуси за балове в други градове или извън страната. Полицията призовава гражданите да подават незабавно сигнали на тел.112, ако забележат рисково поведение на млади хора.
Видеокамери по традиция ще документират не само поведението на абитуриентите, но и на техните близки, които ги возят.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

11 comments so far,Add yours

  1. Анонимен15/5/15 11:08

    Реджеб ще ги извозва с летящата чиния ,така че на КАТ много здраве

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен15/5/15 11:20

    hahhaha bravo redjep mnogo si umen be ebasi :)

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен15/5/15 11:42

    Може ли, редакцията да уточни как да разбираме "Видеокамери по традиция..." , след като в Кърджали няма и една камера. Колко произшествия станаха и колко приказки се изприказваха за камери и нищо, имаше обещания за кръстовището на Стадионска, гледахме снимки на В.Момчилов и Г.Колев, какъв е резултата? И дори и да ги имат камерите, как ще снимат нощните гонки, като целият град е тъмна Индия?

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен15/5/15 11:45

    S letashtq ciniq samo Osman moje da gi izvozva... 6000 konski sili

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен15/5/15 12:18

    Реджеб всяка година абитюрент и никога не се показва от прозорците на колите.Той се вози на покрива им.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен15/5/15 12:23

    do 15/5/15 11:42, ima 13 kameri s denono6ton snimane,a prez no6ta snimat s no6tna rezoliuciq ako znae6 kakvo ozna4ava tova.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен15/5/15 12:39

    В квартала зад "Осетия" вечер е тъмно като в г*з, а често се чуват крясъци и свирене на гуми по "Делов". Трябва ли, да излизаме с фенерчета и да гледаме дали са абитуриенти, или, да звъним направо на 112 ?

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен15/5/15 13:16

    Студен кладенец също е тъмен и се чува някакъв звук като от виене на животно. Само не знам дали идва от Кауфланд или от общежитието до него.

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен15/5/15 14:04

    Изненадата тази година на баловете ще е Реджеб с новия си приятел

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен15/5/15 14:55

    Не се радвайте много, тепърва ви почват проблемите. Въпреки всичко ви пожелавам на добър път. Спасението ви е напускане на бг, жалко че дипломите ви не важат никъде......

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен15/5/15 15:14

    По-добре избери текезесарка-Газ 69. Много по-интересни ще сте от луксозните лимузини. А що не и трактор от текезесето, който желае (безплатно) ша му го `ам за една нощ. Да се обади във фей`бука...

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.