Гаф е опорочил конкурса за началник на дирекция „Лабораторни изследвания" в Здравната инспекция в Кърджали. За това алармираха явили се на писмения тест, който дава достъп за интервю за поста.
„Тестът съдържаше 20 въпроса, като всеки правилен отговор се оценя с една точка. Беше ни обяснено, че за да се класираме за интервюто трябва да изкараме поне 16 точки, т.е. да отговорим правилно на 16 въпроса.
Оказа се обаче, че два от въпросите с номера 16 и 18 са идентични, което автоматично би трябвало да промени горните числени изисквания понеже компрометира изчисляването на точките по неопределен начин в зависимост от това дали участник е отговорил или не на този/тези два въпроса. Поради тази причина Комисията беше известена от мен и друг участник, но остави нещата така вместо да се изтегли друг вариант на писмения тест", разказа за 24rodopi Джевдет Мустафа. По думите му много от въпросите също така не са били по същество.
„Оказа се, че класираните трима участници за интервюто са изкарали точно по 16 точки, т.е. минималния необходим брой. Имайки предвид, че два от въпросите бяха идентични, реалният брой точки за тези класирани участници всъщност е 15, при условие че повтарящият се въпрос в теста беше лесен, което е под изискуемия минимум, следователно нямаше участник, който да е преминал успешно теста, а в края на работния ден РЗИ Кърджали ще има нов началник на „Лабораторни изследвания", коментира още Мустафа.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

24 comments so far,Add yours

  1. Анонимен14/5/15 22:06

    от ГЕРБ преди един месец обещаха поста на една дърта пенсионерка 100 процена е тя спечелила....от град на село превърнаха Кърджали за 6 месеца....

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен14/5/15 22:16

    Недоволна е най вероятно бившата директорка на този център протежето на Ж. С . Която не е издържала теста а се е представила повече от много много под оценка "ДВЕ". Странно как е спечелила конкурса за първото си назначение като директор.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен14/5/15 22:33

    Гаф е не само това Гаф е и факта че в комисията за конкурсите в РЗИ винаги присъствал някакъв софиянец , близък до Ж.С и някаква Лилева също от София но на щат , заплата или хонорари в РЗИ .Същата тази комисия е оценила преди няколко години като "спечелил" конкурса за тази длъжност Е.Б , Същата Е.Б се пенсионирала преди месеци и отново е допусната до конкурс за вече овакантената от нея длъжност,

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен14/5/15 22:47

    Защо правят конкурс ни ми ясно. Нали ще назначат партийно

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен14/5/15 23:06

    Нов конкурс и независима комисия а не протежата на на Ж.С некомпетентни и преднамерени . За да се прикрият злоупотребите при реализирането на проекти по европейски програми се подбират "лоялни и преданни" кадри.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен15/5/15 00:17

    Така е, истина е! Лоялен и предан е червения башибозук! До край ще върви срещу народа си! Тикме!

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен15/5/15 00:31

    Така стана и с новите центрове дом за всяко дете и защитено жилище... Директора и персонала се назначават преди конкурса ха ха

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен15/5/15 07:49

    Аз предлагам Уйчо Льольо........

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен15/5/15 11:04

    До 15/5/15 00:17 Пак ли спря хапчетата бе сладур?Сън не те хваща да се подмажеш на на бате си боко и кака цура.Те ще ти дадат бонбонче и ще ти намажат филийка с черен хайвер.И по главичката ще те погалят, пък ако оздравееш и на работа ще те уредят.

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен15/5/15 12:19

    При това положение конкурсът е нелегитимен,повече от ясно е,че е бил за "нашия човек".А кой е той?КОЙ,КОЙ,КОЙ???!!!!

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен15/5/15 12:22

    А жената но съветника от ГЕРБ- Огнян Иванов/Росица Недялкова Иванова/, УМЕЛО Е ВКЛЮЧЕНА в Конкурсната Комисия, за да ОТстранява тези кандидати, които не са се "отчели където и на когото/коЯто/" трябва.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен15/5/15 12:24

    Нали ГЕРБ, УЖ СА ЕВРОПЕЙСКА ПАРТИЯ, и те май са льоладжии,

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен15/5/15 12:54

    Тоя с "червения башибозук", освен, че не спи, ами и не чете, само и само да си напише изречението. Тикмето за кой е сега?

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен15/5/15 13:06

    Редно е да се проведе нов конкурс.Явно спечелилата конкурса бивша учителка е от "ВЕРНИТЕ И ЛОЯЛНИ" на Жени Стайкова хора.

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен15/5/15 13:39

    Г-жа Иванова няма необходимата КОМПЕТЕНТНОСТ за да е включена в Конкурсна комисия

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен15/5/15 15:33

    Кой определя Конкурсните комисии?Да направят независима комисия,стига с тези нагласени циркови изпълнения!!

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен15/5/15 17:15

    Каква работа има госпожа КАСКА КУТ-ОВА* в конкурса! Тя си мисли, че това е ОЦК и можеш да се разхождаш с каска на главата и да не знаеш за какво става въпрос!. Ха-ха-ха! Да си стои в пенсия да не бърка работата на другите.

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен15/5/15 18:57

    ТАЗИ БАБИЧКА Е ОТ КВОТАТА НА ИВАН КОСТОВ

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен15/5/15 22:01

    Г-н Джевдет Мустафа този конкурс според изнесените от Вас факти е опорочен , има начин ,обжалвайте го .А ако не го направите извинете се на всички засегнати от коментара ви в тази медия страни.

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен15/5/15 22:07

    Абе "Тикмето" дори хапчетата не ти помагат , не се бъркай , отвори си някой порносайт , и в 8.00 една таблетка после сладък сън в компанията на Станишев и я карай така през осем часа.

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен15/5/15 23:12

    Всички членове на комисията на тетст за компетентност и след това да дават оценки

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен16/5/15 12:12

    RAZBIRA SE CHE SHTE GO OBJALVAM, NAREDBATA OGRANICHAVA OBJALVANETO SAMO DO ORGANA PO NAZNACHAVANE, NO TOVA OT EDNA STRANA E DOBRE, T.E. VEDNAGA MOJE DA SE SEZIRA I EVOPEYSKA INSTITUCIYA,

    ОтговорИзтриване
  23. Анонимен17/5/15 06:35

    до всички коментиращи на маймуница,върху клавиатурата,отдясно има бутон с буквички CTRL,служи за смяна на езика.
    Благодаря за вниманието!

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен17/5/15 09:41

    ОК разбрахме

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.