Асфалтиран е обходният път, който заобикаля свлачището между селата Звездел и Карамфил, информира областният управител Илия Илиев. Ремонтните работи са приключили и движението по 300-метровата отсечка е възстановено за всички МПС, без ограничения.
Както вече 24rodopi.com писа, през зимните месеци свлачището създаде сериозни затруднения на водачите по линията Момчилград – Крумовград и наложи прокарването на обиколно трасе. След обилния снеговалеж през  март, основните пътни участъци в Кърджалийско бяха компрометирани.
Със средства по програмата за текущ ремонт и поддръжка на републиканската пътна мрежа започна изкърпване на дупките и възстановяване на настилките в направленията Кърджали- Ардино, Кърджали-Мост, Кърджали-Джебел, Момчилград – Крумовград и Крумовград-Ивайловград. Ще бъде ремонтиран и един от най-невралгичните участъци в областния град – от кръстовището на Автогарата към ОЦК, съобщи Илиев.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

15 comments so far,Add yours

  1. Анонимен15/5/15 13:07

    Ако ви останат две-три лопати асфалт, запълнете дупките на ж.п. прелеза на "Беломорски", за да не псуваме всеки ден по два пъти.

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен15/5/15 13:19

    ..... и се хвалите.....

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен15/5/15 13:45

    a tam ne minava vlak

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен15/5/15 13:46

    Maykavi deyba napilnete dupkite v grada umriznami vsekiden da vlizam

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен15/5/15 14:11

    А околовръстният път кога? Нали изграждането на околовръстен път на Кърджали ви беще приоритет?

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен15/5/15 14:34

    Ами улица "Язовирска" какво ще я правите !!!!!!!!!!!!!

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен15/5/15 14:36

    А бе, Илийка, той тоя невралгичен участък - от Автогарата към ОЦК, го ремонтират вече 3-4 месеца, па ти го сега обясняваш, че ЩЕ го ремонтират. Нещо не моем да схванем за кво иде реч.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен15/5/15 14:40

    Добре, че е Областният управител. На предишния му сигнализирахме преди две години, че там текат свлачищни процеси, но той не се мръдна пръста, вижте до къде се стигна. Сега сигнализираме и новия И.Илиев: Г-н Илиев на 200-300 метра от сегашното свлачище се появи ново, което е от 5-6 месеца, но на никой не му пука. Пише ви инженер с 25 годишен опит, ако не вземете спешни мерки сега и веднага, ще откъснете община Крумовград от светът, защото ТАМ НЯМА МЯСТО ЗА ОБИКОЛЕН ПЪТ.

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен15/5/15 16:02

    Ha dano, no nadali...koga ste e gotov patq Kardjali - Most? Dayte pove4e info na horata v sayta na ob6tinata naprimer ili nqkade drugade...informirayte horata kade kakvo se pravi...za planove tova onova...

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен15/5/15 17:13

    Мачкай Илйка, мачкай червения башибозук. Под път, над път, по села и бърчинки го мачкай!

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен15/5/15 17:55

    Господин Илиев, моля да запълните и дупка на бул. България при влизане на паркинга. Изрязали преди 4-5 години и така оставили. Налага се да пълним с камъни и плочки за да не си чупим колите.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен15/5/15 18:29

    Днес всичката мара втасала, че ЕВН спират тока без предупреждение три пъти.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен15/5/15 19:27

    Ами тоя "борун" на входа на Кърджали няма ли да го махнете!!!

    ОтговорИзтриване
  14. Ъшъклар16/5/15 13:00

    Г-н Илиев контролирайте и как се извършват ремонтите.Например пътя Кърджали с. Рани лист.Въпреки ремонта единствено възможно движени е начинът на движение на шахматния кон.

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен17/5/15 07:08

    17.13,бягай да си вземеш дозата,че си прекалил с червени мухоморки!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.