Post A Comment:
15 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

%2Bcopy.jpg)












Ако ви останат две-три лопати асфалт, запълнете дупките на ж.п. прелеза на "Беломорски", за да не псуваме всеки ден по два пъти.
ОтговорИзтриване..... и се хвалите.....
ОтговорИзтриванеa tam ne minava vlak
ОтговорИзтриванеMaykavi deyba napilnete dupkite v grada umriznami vsekiden da vlizam
ОтговорИзтриванеА околовръстният път кога? Нали изграждането на околовръстен път на Кърджали ви беще приоритет?
ОтговорИзтриванеАми улица "Язовирска" какво ще я правите !!!!!!!!!!!!!
ОтговорИзтриванеА бе, Илийка, той тоя невралгичен участък - от Автогарата към ОЦК, го ремонтират вече 3-4 месеца, па ти го сега обясняваш, че ЩЕ го ремонтират. Нещо не моем да схванем за кво иде реч.
ОтговорИзтриванеДобре, че е Областният управител. На предишния му сигнализирахме преди две години, че там текат свлачищни процеси, но той не се мръдна пръста, вижте до къде се стигна. Сега сигнализираме и новия И.Илиев: Г-н Илиев на 200-300 метра от сегашното свлачище се появи ново, което е от 5-6 месеца, но на никой не му пука. Пише ви инженер с 25 годишен опит, ако не вземете спешни мерки сега и веднага, ще откъснете община Крумовград от светът, защото ТАМ НЯМА МЯСТО ЗА ОБИКОЛЕН ПЪТ.
ОтговорИзтриванеHa dano, no nadali...koga ste e gotov patq Kardjali - Most? Dayte pove4e info na horata v sayta na ob6tinata naprimer ili nqkade drugade...informirayte horata kade kakvo se pravi...za planove tova onova...
ОтговорИзтриванеМачкай Илйка, мачкай червения башибозук. Под път, над път, по села и бърчинки го мачкай!
ОтговорИзтриванеГосподин Илиев, моля да запълните и дупка на бул. България при влизане на паркинга. Изрязали преди 4-5 години и така оставили. Налага се да пълним с камъни и плочки за да не си чупим колите.
ОтговорИзтриванеДнес всичката мара втасала, че ЕВН спират тока без предупреждение три пъти.
ОтговорИзтриванеАми тоя "борун" на входа на Кърджали няма ли да го махнете!!!
ОтговорИзтриванеГ-н Илиев контролирайте и как се извършват ремонтите.Например пътя Кърджали с. Рани лист.Въпреки ремонта единствено възможно движени е начинът на движение на шахматния кон.
ОтговорИзтриване17.13,бягай да си вземеш дозата,че си прекалил с червени мухоморки!
ОтговорИзтриване