Post A Comment:
28 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK














Не се чуди Бойко, не се чуди! Мачкай само здраво червения башибозук и всичко ще си дойде на местото. Мачкай!
ОтговорИзтриванеМайче,
ОтговорИзтриванебати Бойко е № 1 !
Като го видите отдалече трябва да му се кланите.
Много кусури имате бкп-дс-бсп. Айде да не почвам да ви изкарвам кирливите ризи. И апелът ми към теб и бсп е. Не ходете по селата да агитирате каките ми за бсп. Никога са нямали началници, часовници. Отглеждали са животни, домати, краставици...и с това са се изхранвали. Да, децата им служат в Стара Загора, Хасково, но не и те. Гласуват за Х, а са сложили снимката на Клара Маринова. Толкова им е акъла, смея се, но си е истина. Още през 1989 г. на камъните написаха СДС. Анадънму. БЗНС "Никола Петков"-Анастасия Мозер...
за справка, моля !
ОтговорИзтриванеБСП трябва да е в кьошето навряно...
ОтговорИзтриванеВода гази жаден ходи е кърджалиеца
ОтговорИзтриванеРеджеб не се чуди ,той си има язовир
ОтговорИзтриванеТова откога се чудиш бойко ага, от 84 год. кат си ходил по българия. Звиневай, тогаз си бил северна българия!
ОтговорИзтриванеbravo ne vajno ot koya religiya si
ОтговорИзтриванеДО РЕДАКЦИЯТА ! НЕ РЕЖЕТЕ ИЗБИРАТЕЛНО КОМЕНТАРИ , АКО СЕ СМЯТАТЕ ЗА ОБЕКТИВНА МЕДИЯ !
ОтговорИзтриванеЛека нощ деца , лека нощ деца ! Админът пак заспа !
ОтговорИзтриванеv drugia vesnik snimkata e ot zadnata strna :-) i sa vijda koi ushil gastite :-)
ОтговорИзтриванеЧадър бабаит.
ОтговорИзтриванеКОГА НЕ Е ИМАЛО ВОДА В ЧЕШМИТЕ БЕ , ДА ТЕ Е-А ПРОСТИЯ ШЛАНГАДЖИЯ ! ЦЯЛОСТНОТО ВОДОСНАБДЯВАНЕ НА ДЪРЖАВАТА СТАНА ПРИ БАЙ ТОШО , А ВИЕ ДАЖЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПОДДЪРЖАТЕ
ОтговорИзтриванеДНЕС АДМИНА Е БАЯ ГЕРБАДЖИЯ И ПЕДРАС ! КАЧВА ИЗБИРАТЕЛНО !
ОтговорИзтриванеЧАКАМ СИ КОМЕНТАРИТЕ ОТ СУТРИНТА ! НАГЛАСЕНА МЕДИЯ ! ТУ КЪМ ДПС , ТУ КЪМ ГЕРБ ! ЛУДА РАБОТА !
ОтговорИзтриванеTe pyk edni magistrali... zakyrpeni tuk tam...
ОтговорИзтриванеI az se chudq kak ot pojarnikar si stanal premier
ОтговорИзтриванеЧАКАМ относно РИО !!!!!!!!
ОтговорИзтриванеАлооо бат Бойкоооо след падането на Живков важи девиза ВСИЧКО и ВСИЧКИ работят за крадливия и насран катун София.....за дълбоката и бедна провинция като няма инвестиции и като няма държава в чешмите няма как да потече вода....къде има вода по селата се плаща три пъти по солена от водата в София.....ВиК Кърджали трябва да се закриееееер.....
ОтговорИзтриванеРЕДАКЦИЯТА ДНЕС БРАНИ Г.К. КАТО МАТРОСОВ НА АМБРАЗУРАТА ! ЕХХХХХХХХХХХ !!!!!!!!!!!!
ОтговорИзтриванеРИО СЕГА СЕ ТРЕСЕ ПОРАДИ ПИШМАН "МАТУРИТЕ" ! АМА ЗАБРАВИХА ТОАЛЕТНИТЕ !
ОтговорИзтриванеЩе има изнедадки на таз годишните матури !
ОтговорИзтриванеПАРОДИЙНИТЕ МАТУРИ , ПАК ПРЕДСТОЯТ ! КЪРДЖАЛИ И КИРКОВО , ПАК № 1 В БЪЛГАРИЯ , ЧЕ И НА БАЛКАНИТЕ ! РИО , РИО , ВСИЧКИ СТЕ ЗА ПАНДИЗА ! ГРЕШНИ ЗАПЛАТИ ВИ ПЛАЩА ДЪРЖАВАТА ! БЕЗ РЯЗАНЕ ОТНОВО !
ОтговорИзтриванеЩе кача интересни неща след матурите !
ОтговорИзтриване19:58. Май днес /неделя/ , сложиха някои скрити неща !
ОтговорИзтриванеТрябват реформи за образователната система. Много станаха в България учените с незнайно много безработни - адвокати,икономисти, професори, доценти, учители и пр.. Не всичко беше лошо през соца ?!! Навремето бяха приемани в целия (напр. Х) регион само определен брой/2/ юристи, икономисти, инженери и пр. А сега на всяка крачка аптека, нотариус, частни-съдебни изпълнители...
ОтговорИзтриванеЧервеният башибозук е мачкал бабати зад някой храсталак, че да се изроди изрод- 23:05, който е сортубозук!!!
ОтговорИзтриванеbat boyko tiya agenti ograbiha naroda ediya umrya.gospod vijda vsicko .ograbiha naroda za naroda kur samo
ОтговорИзтриване