"И аз съм се чудел - как в XXI век в Кърджалийско няма вода в чешмите и сега плащаме, за да се направят водопроводи. Чудех се как съм заварил страна, в която нямаше една построена магистрала от единия край на България до другия. Аз съм се чудил дори за една София - едва 25-26% имаше канализация в столицата. Чудил съм се как може мръсните води да се изливат в реките. Налага всичко това да се прави сега", заяви министър-председателят Бойко Борисов от парламентарна трибуна по време на редовния петъчен парламентарен контрол в отговор на въпрос на Мая Манолова.
Манолова припомни, че мандатът на Борисов е започнал с възторг от създаването на правителство, наречено "реформаторско" с обещание за реформи и управленска програма с над 120 приоритета. 7 месеца по-късно е останал само възторгът, че е направено правителство, а реформите ги има само на думи, категорична бе Манолова.
24rodopi.com
На снимката: Бойко Борисов пие вода от чешма в кърджалийското село Велишане, август 2014 година
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

28 comments so far,Add yours

  1. Анонимен15/5/15 23:05

    Не се чуди Бойко, не се чуди! Мачкай само здраво червения башибозук и всичко ще си дойде на местото. Мачкай!

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен15/5/15 23:11

    Майче,
    бати Бойко е № 1 !
    Като го видите отдалече трябва да му се кланите.
    Много кусури имате бкп-дс-бсп. Айде да не почвам да ви изкарвам кирливите ризи. И апелът ми към теб и бсп е. Не ходете по селата да агитирате каките ми за бсп. Никога са нямали началници, часовници. Отглеждали са животни, домати, краставици...и с това са се изхранвали. Да, децата им служат в Стара Загора, Хасково, но не и те. Гласуват за Х, а са сложили снимката на Клара Маринова. Толкова им е акъла, смея се, но си е истина. Още през 1989 г. на камъните написаха СДС. Анадънму. БЗНС "Никола Петков"-Анастасия Мозер...

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен15/5/15 23:11

    за справка, моля !

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен15/5/15 23:12

    БСП трябва да е в кьошето навряно...

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен16/5/15 00:40

    Вода гази жаден ходи е кърджалиеца

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен16/5/15 08:49

    Реджеб не се чуди ,той си има язовир

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен16/5/15 11:20

    Това откога се чудиш бойко ага, от 84 год. кат си ходил по българия. Звиневай, тогаз си бил северна българия!

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен16/5/15 11:38

    bravo ne vajno ot koya religiya si

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен16/5/15 11:42

    ДО РЕДАКЦИЯТА ! НЕ РЕЖЕТЕ ИЗБИРАТЕЛНО КОМЕНТАРИ , АКО СЕ СМЯТАТЕ ЗА ОБЕКТИВНА МЕДИЯ !

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен16/5/15 12:29

    Лека нощ деца , лека нощ деца ! Админът пак заспа !

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен16/5/15 12:44

    v drugia vesnik snimkata e ot zadnata strna :-) i sa vijda koi ushil gastite :-)

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен16/5/15 13:08

    Чадър бабаит.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен16/5/15 13:37

    КОГА НЕ Е ИМАЛО ВОДА В ЧЕШМИТЕ БЕ , ДА ТЕ Е-А ПРОСТИЯ ШЛАНГАДЖИЯ ! ЦЯЛОСТНОТО ВОДОСНАБДЯВАНЕ НА ДЪРЖАВАТА СТАНА ПРИ БАЙ ТОШО , А ВИЕ ДАЖЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПОДДЪРЖАТЕ

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен16/5/15 13:39

    ДНЕС АДМИНА Е БАЯ ГЕРБАДЖИЯ И ПЕДРАС ! КАЧВА ИЗБИРАТЕЛНО !

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен16/5/15 13:57

    ЧАКАМ СИ КОМЕНТАРИТЕ ОТ СУТРИНТА ! НАГЛАСЕНА МЕДИЯ ! ТУ КЪМ ДПС , ТУ КЪМ ГЕРБ ! ЛУДА РАБОТА !

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен16/5/15 14:00

    Te pyk edni magistrali... zakyrpeni tuk tam...

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен16/5/15 14:06

    I az se chudq kak ot pojarnikar si stanal premier

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен16/5/15 15:59

    ЧАКАМ относно РИО !!!!!!!!

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен16/5/15 17:29

    Алооо бат Бойкоооо след падането на Живков важи девиза ВСИЧКО и ВСИЧКИ работят за крадливия и насран катун София.....за дълбоката и бедна провинция като няма инвестиции и като няма държава в чешмите няма как да потече вода....къде има вода по селата се плаща три пъти по солена от водата в София.....ВиК Кърджали трябва да се закриееееер.....

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен16/5/15 17:30

    РЕДАКЦИЯТА ДНЕС БРАНИ Г.К. КАТО МАТРОСОВ НА АМБРАЗУРАТА ! ЕХХХХХХХХХХХ !!!!!!!!!!!!

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен16/5/15 18:30

    РИО СЕГА СЕ ТРЕСЕ ПОРАДИ ПИШМАН "МАТУРИТЕ" ! АМА ЗАБРАВИХА ТОАЛЕТНИТЕ !

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен16/5/15 19:58

    Ще има изнедадки на таз годишните матури !

    ОтговорИзтриване
  23. Анонимен17/5/15 12:44

    ПАРОДИЙНИТЕ МАТУРИ , ПАК ПРЕДСТОЯТ ! КЪРДЖАЛИ И КИРКОВО , ПАК № 1 В БЪЛГАРИЯ , ЧЕ И НА БАЛКАНИТЕ ! РИО , РИО , ВСИЧКИ СТЕ ЗА ПАНДИЗА ! ГРЕШНИ ЗАПЛАТИ ВИ ПЛАЩА ДЪРЖАВАТА ! БЕЗ РЯЗАНЕ ОТНОВО !

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен17/5/15 16:20

    Ще кача интересни неща след матурите !

    ОтговорИзтриване
  25. Анонимен17/5/15 17:43

    19:58. Май днес /неделя/ , сложиха някои скрити неща !

    ОтговорИзтриване
  26. Анонимен17/5/15 18:39

    Трябват реформи за образователната система. Много станаха в България учените с незнайно много безработни - адвокати,икономисти, професори, доценти, учители и пр.. Не всичко беше лошо през соца ?!! Навремето бяха приемани в целия (напр. Х) регион само определен брой/2/ юристи, икономисти, инженери и пр. А сега на всяка крачка аптека, нотариус, частни-съдебни изпълнители...

    ОтговорИзтриване
  27. Анонимен18/5/15 00:44

    Червеният башибозук е мачкал бабати зад някой храсталак, че да се изроди изрод- 23:05, който е сортубозук!!!

    ОтговорИзтриване
  28. Анонимен18/5/15 09:01

    bat boyko tiya agenti ograbiha naroda ediya umrya.gospod vijda vsicko .ograbiha naroda za naroda kur samo

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.