Възпитаници от IX до XII клас от четири училища се включиха в общинския турнир по спортна стрелба в Момчилград. Негови организатори бяха общинската администрация и Районното управление към ОД на МВР-Кърджали. Ученици и учители мериха сили в три категории – момичета, момчета и смесени отбори.
В индивидуалното класиране при момчетата първо място зае Мехмед Ибрям от СОДУ – Момчилград. Първата позиция в индивидуалното класиране при момичетата зае Мехриджан Али от СОУ „Н. Й. Вапцаров" – Момчилград.
В класирането при смесените отбори, призовото място бе за СОУ „Н. Й. Вапцаров".
Участниците в турнира получиха грамотите и наградите си от кмета на община Момчилград Акиф Акиф, секретаря на общината Джейлан Сюлейман и старши комисар Варадин Драгнев - началник на група "Охранителна полиция".
24rodopi.com
tiq zakachulenite may za jihad se stqgat :D :D
ОтговорИзтриванеSpoko,ot ten moje da stane nyakakav bandit ili terörist no ot neya ne....
ОтговорИзтриванеOбучавайте още терористи,пък после се питайте,,кой ни сра в гащите''.
ОтговорИзтриване00:25 ПЕДЕРАС !
ОтговорИзтриване