Кърджалиец превърна колелото си в… мотоциклет



39-годишен кърджалиец превърна колелото си в… мотоциклет. Мирослав Томов демонстрира завидни умения в конструирането на машината и показа как един мъж, запален по техниката и скоростите, може да подкара превозно средство тип „направи си сам".
Идеята му хрумнала съвсем спонтанно, разказа за 24rodopi.com младият мъж. Помощ на Миро за заваряването на рамката оказали негови колеги от кърджалийски завод. Всичко останало-верига, спирачки, километраж, резервоар, ауспух…, кърджалиецът направил сам. Уникалният чопър може да развие скорост до 85 километра в час.
„Обичам да карам велосипед. Ремонтирам си всички колела сам. Реших обаче да си направя този модел. Може да се кара с педали, може и с бензин", сподели Мирослав.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

23 comments so far,Add yours

  1. Анонимен24/2/16 20:25

    в Ардино - такова колело направи Николай преди 2 години...;) не е нищо велико, а е ползван готово моторче(пригодено за колело)

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен24/2/16 21:03

    gumite ne sa zimni

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен24/2/16 21:10

    Браво на Миро! Имал идея -осъществил я. Поздравете го, а не да пишете глупости като гумите не били зимни или че някой друг го бил направил преди него. Как може да сте толкова лоши хора?

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен24/2/16 21:32

    Трябва да плаща данък, преглед трябва да има... Все пак, вредни емисии, води се МПС... Ама държавата къде е

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен24/2/16 21:36

    Как ще е правил ауспуха и веригите като това е готов кит за сглобяване на цена около 200лв... И как ще го кара с педали като дори няма верига към задния венец... опа махнал е и задния венец;D

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен24/2/16 22:09

    Браво 21:10 злобата съсипва вас, но не осъзнавате.Ако не ти харесва подмини,не злобей.Браво на момчето

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен24/2/16 22:09

    Браво 21:10 злобата съсипва вас, но не осъзнавате.Ако не ти харесва подмини,не злобей.Браво на момчето

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен24/2/16 22:10

    Мирко е пич, да го духате всички!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/2/16 23:01

      И ти да го духаш на всички

      Изтриване
  9. Анонимен24/2/16 22:12

    Абе тя и крушката е измислена от друг човек, ама я е ползвал да му свети. Що се захващате за такива глупости, като сте толкова отворени направете си и вие подобно колело, но не, най-яко е да се плювне нещо, шебециииии

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен24/2/16 23:26

    балъци сте всички - Реджеб от Лисиците го патентова това преди години....

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен24/2/16 23:57

    Ai, nema li v tva selo lamarinki za kalnici, ve, bate?!:-):-):-):-)

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен24/2/16 23:58

    Cok guzel!
    Poracham 20 broiki!:-)

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен25/2/16 08:16

    Bravo na momcheto.Pozdravi ot 22 blok..

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен25/2/16 08:26

    Vinetka trqbva

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен25/2/16 09:04

    Поздрави от 76 блок

    ОтговорИзтриване
  16. Браво Миро! Ние, твоите колеги ти се кефим!

    ОтговорИзтриване
  17. Браво Миро! Ние, твоите колеги ти се кефим!

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен25/2/16 13:32

    Наистина всички сте тъпи.Той ПРОСТО е купил един кит за монтиране на колело ,и е направил един цигански ужжжж чопър и проооосто го монтирал.Тези двигатели ги имаше и ги има ощеее от панти век хахаха.Казват се РИГА руски са!Сега е пълно с китайски китове за по 200лв хаххаа.И някой да му каже на този да си сложи заден венец и педали,че в това положение НАРУШАВА ЗАКОНА.Понякога се чудя и на вас журналистите как може да публикувате такива глупости и да сте с много назад с техниката.Верига и ауспух всичко бил направен от него.Ужас и на ВАС!ЯЗЪК.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/2/16 19:33

      Може до е готов кит но ти си еден злобен педал като си толкова умен направи си нещо подобо браво на момчето

      Изтриване
  19. Анонимен25/2/16 15:15

    bravo na miro evala mirkoni

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен26/2/16 18:30

    браво бат Мироо,супер си от бат Кольо Имерис

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.