Post A Comment:
23 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK















в Ардино - такова колело направи Николай преди 2 години...;) не е нищо велико, а е ползван готово моторче(пригодено за колело)
ОтговорИзтриванеgumite ne sa zimni
ОтговорИзтриванеБраво на Миро! Имал идея -осъществил я. Поздравете го, а не да пишете глупости като гумите не били зимни или че някой друг го бил направил преди него. Как може да сте толкова лоши хора?
ОтговорИзтриванеТрябва да плаща данък, преглед трябва да има... Все пак, вредни емисии, води се МПС... Ама държавата къде е
ОтговорИзтриванеКак ще е правил ауспуха и веригите като това е готов кит за сглобяване на цена около 200лв... И как ще го кара с педали като дори няма верига към задния венец... опа махнал е и задния венец;D
ОтговорИзтриванеБраво 21:10 злобата съсипва вас, но не осъзнавате.Ако не ти харесва подмини,не злобей.Браво на момчето
ОтговорИзтриванеБраво 21:10 злобата съсипва вас, но не осъзнавате.Ако не ти харесва подмини,не злобей.Браво на момчето
ОтговорИзтриванеМирко е пич, да го духате всички!
ОтговорИзтриванеИ ти да го духаш на всички
ИзтриванеАбе тя и крушката е измислена от друг човек, ама я е ползвал да му свети. Що се захващате за такива глупости, като сте толкова отворени направете си и вие подобно колело, но не, най-яко е да се плювне нещо, шебециииии
ОтговорИзтриванеBravo
ОтговорИзтриванебалъци сте всички - Реджеб от Лисиците го патентова това преди години....
ОтговорИзтриванеAi, nema li v tva selo lamarinki za kalnici, ve, bate?!:-):-):-):-)
ОтговорИзтриванеCok guzel!
ОтговорИзтриванеPoracham 20 broiki!:-)
Bravo na momcheto.Pozdravi ot 22 blok..
ОтговорИзтриванеVinetka trqbva
ОтговорИзтриванеПоздрави от 76 блок
ОтговорИзтриванеБраво Миро! Ние, твоите колеги ти се кефим!
ОтговорИзтриванеБраво Миро! Ние, твоите колеги ти се кефим!
ОтговорИзтриванеНаистина всички сте тъпи.Той ПРОСТО е купил един кит за монтиране на колело ,и е направил един цигански ужжжж чопър и проооосто го монтирал.Тези двигатели ги имаше и ги има ощеее от панти век хахаха.Казват се РИГА руски са!Сега е пълно с китайски китове за по 200лв хаххаа.И някой да му каже на този да си сложи заден венец и педали,че в това положение НАРУШАВА ЗАКОНА.Понякога се чудя и на вас журналистите как може да публикувате такива глупости и да сте с много назад с техниката.Верига и ауспух всичко бил направен от него.Ужас и на ВАС!ЯЗЪК.
ОтговорИзтриванеМоже до е готов кит но ти си еден злобен педал като си толкова умен направи си нещо подобо браво на момчето
Изтриванеbravo na miro evala mirkoni
ОтговорИзтриванебраво бат Мироо,супер си от бат Кольо Имерис
ОтговорИзтриване