Изгоря една от колите на екс председателя на Български Национален Съюз „Гвардия" за област Кърджали Никола Стоев. Това съобщи самият Стоев, един от най-известните националисти в Кърджали.
„Колата е използвана предимно за риболов и с нея се ходеше по язовирите, както и днес тя бе карана от баща ми", уточнява Стоев. Възрастният мъж е бил в местността "Желязна врата". „Човек от близките вили дотичал до нещо, крещейки, че колата му гори. На място са дошли екипи на полицията и Пожарната служба в Кърджали", уточнява 27-годишният Стоев.
БНС "Гвардия" е учредена от Боян Расате. Кърджалийската структура е създадена от 30 младежи през 2008 година.
24rodopi.com
To pik edna kola,to pik edin nacionalist
ОтговорИзтриванеGolqm praz,gorqla e evtina kola.Ne mislq,ce e umishleno
ОтговорИзтриванеей тва сте големи завистници в тоя умрял град,за това всички бягат и българи и турци не останаха в града заради такива злобни и малоумни същества...!!!
ОтговорИзтриванеей тва сте големи завистници в тоя умрял град,за това всички бягат и българи и турци не останаха в града заради такива злобни и малоумни същества...!!!
ОтговорИзтриванеNa parkinga na kmeta li?
ОтговорИзтриванеama redaktora i toi e edno mule ey taka si gi pisat tez raboti kvot im haresa tva publikuvat
ОтговорИзтриванеИзвършителя да си получи заслуженото е нужно само да кажете имената му на Стоев. ;)
ОтговорИзтриванеakumulatora mu e grymnal
ОтговорИзтриване