„Поморие“ и „Арда 1924“ завършиха наравно 1:1 в мач на 13-ия кръг във Втора лига, игран на стадиона в Несебър. Домакините поведоха в 8-ата минута с гол на Петков. Кърджалийци изравниха в 61-ата чрез Венцислав Христов.
„Арда 1924“ и „Поморие“ имат по 21 точки и заемат съответно 4-а и 5-а позиции.
Недостижимият на върха „Царско село“ получи гол от „Ботев“ (Гълъбово) още в 25-ата минута, но това не стигна за изненада. У дома „царете“ победиха с 3:1 и вече имат 34 точки. Втори е „Монтана“, който вчера победи „Литекс“ с 2:1, като до 66-тата минута също изоставаше в резултата.
На трето място е „ЦСКА 1948“, победил днес в Горна Оряховица местният „Локомотив“ с 1:0.
Преди мача в Несебър бе обявено, че букмейкърска къща „ефбет“ ще спонсорира и „Арда 1924“. Подкрепата за кърджалийския клуб е част от дългосрочната стратегия на „Ефбет“ да подкрепя спорта и в частност футбола в България. Логото на компанията се среща изключително често брандирано на екипите и стадионите на много отбори от различни спортове. Това е първият сериозен спонсор на „Арда 1924“ след Община Кърджали.
На снимките: Стадионът в Несебър, кърджалийската агитка и стартовият състав
24rodopi.com

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

11 comments so far,Add yours

  1. Анонимен3/11/18 17:02

    Ефбет най-сетне се сетиха, че най-много залози на футболни мачове в България се правят в Кърджали. Неслучайно тук всяка седмица печелят пари.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/11/18 20:11

      Да Амет всеки ден играе и стана милиардер

      Изтриване
  2. Анонимен3/11/18 17:34

    Губим още две точки.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен3/11/18 17:37

    Ако другата седмица паднем и от ЦСКА 1948, оставаме твърдо със слабаците от 4 до последно място.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен3/11/18 18:10

    Iskaete vednaga i shampioni na bg da stanem ako ne tazi do godina vajnotoe che vlojiha mangizi za Ardaaa inache i tolkoz nyamashe da ima Evallllllaaaa na koito davat parite samo Ardaaaaaa

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен3/11/18 18:15

    Резултата не е лош.Равен с
    Цска 1948 после имаме две
    домакинства.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен3/11/18 18:22

    1 800 000 лева даде предишният министър от квотата на ДПС. 250 000 лева добави Хасан Азис. Всяка година Община Кърджали дава 700 000 лева. Румен Гайтански Вълка даде и той около 1 000 000 лева. Отделно общината ще даде още милион за осветление и довършване на секторите.

    ОтговорИзтриване
  7. А за младежите няма пари да отидат до Варна

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен3/11/18 19:46

    Пари има за токива места а за малките футболисти на АРДА нищо нова под слънцето
    До сараите вземете АРДА ТУРАН поне той може да бие крошета

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен3/11/18 19:54

    То стадиона е добре ама тея балъци какво ще ги правим???

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен4/11/18 08:21

    Пешев мишкооооо,ти кво си дал????рекетират кърджалийските фирми за да може тоя палячо да се дуе като пуяк из града.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.