Бившият играч на "Арда 1924" Джихат Кямил вкара гол за "Локомотив" при равенството с "Поморие" - 1:1.
Утре „ЦСКА 1948“ гостува на дубъла на „Лудогорец“ в Разград, а в понеделник „Арда 1924“ играе в Горна Оряховица с „Локомотив“. "Сините от Кърджали" и "червените" са в битка за 3-тата позиция, която също дава право на баражи.
24rodopi.com















Да не забравим и ние легнахме пред лудогорец
ОтговорИзтриване