Водещият на сутрешния блок на бТВ Антон Хекимян захапа като питбул президента Румен Радев с… неудобни въпроси от зрители.
Репортерите, пратени от медии на сутрешните брифинги на Националния оперативен щаб, затрупват с поносимо дразнещи читателски въпроси генерал Венцислав Мутафчийски.
Днес генералът, в чиито очи прозира желанието поне веднъж брифингът да започне в 5 часа призори със сутрешна физзарядка за мисирките, та белким спрат да се излагат, го направи също чрез… писмо на личната му поща от четящ новините за COVID-19 и дразнещ се от репортерските питания за бързи и PCR тестове. Любознателният фен на генерала услужливо го насочил към публикации с данните в световен мащаб – едва 12 милиона тестове за 7-милиардното население на планетата.
Малко тестове в България, малко и в света - какво постоянно ме хапете, мисирки!?

Добре, че са читателите и зрителите!
В противен случай истината ще се таи зад стиснати зъби и някакво отвеяно оправдание за възпитание. Или достигайки до предел, да се излее и откровенията да бъдат подобни на президентската команда към депутатите „Кръгом и бегом към месец март. Дарете си заплатите за март, както го направих аз“.
И тогава заглавията биха били от рода на: „Бой по каската на президента със зрителски питания“, „Генералът разкри какво мисли за мисирките с помощта на читателско писмо“, "Мисирките и тази сутрин закълваха генерала с въпроси на читатели"...
Да са живи и здрави Иван Иванов, Митко Димитров, баба Станка и хилядите други читатели и зрители. Коронавирус да не ги лови.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

13 comments so far,Add yours

  1. Анонимен10/4/20 10:31

    da jivee prezidenta vsi4ki drugi politici sa izmekqri i kradci

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен10/4/20 10:34

    Адмирации за коментара.
    Вижте и позиция на една умна жена, която се държи по-мъжки от мъжете в политиката:
    Един пост на Иво Христов, озаглавен Диктатура на коментариата и посветен на две от дежурните по плювки по Президента - буруджиева и т.нар.проф. а. христова /нарочно всички букви са малки/, ме провокира да се замисля, че покрай корона вируса, от екрана липсват традиционните т.нар. анализатори.
    Един доц. Стойчо, един криминално проявен /нали така се казва като са те разследвали, ама не са те осъдили/ Харизанов, един антрополог Харалан, една социоложка Евелина незнамсикоя от агенция "Тренд", плюс тези двете - да ми простят пропуснатите, не от лошо, ама сте много мисиранализаторите и може да не се сетя за всички.

    Та, вече усещам липсата им. И както пее Васил Найденов в една любима за мен песен "Всичко отминава под това небе, болката отляво - не!". Ще отмине кризата с пандемията, но ако тези не се върнат по екраните, с какво ще се забавляваме сутрин. Защото, с цел запазване на психичното ми здраве, започнах да се забавлявам с неуспешните напъни на рояка анаЛИЗАТОРИ, да си заслужат платата. Всичките, с малки изключения, са горе-долу на моята възраст, т.е. 54 години.

    Е, забавно ми е, защото ако се замисля, ще ми стане адски тъжно, да гледам хора с уж интелект, с уж образование, с уж житейски опит, с уж титли, да се гънат като тръстики и да не могат да стоят изправени и с достойнство. Ей, индивиди /щото не сте личности/, ще вземете да се сецнете в кръста от толкова навеждане или няма да ви остане плюВка от толкова плюене по президента, да оближете паничката с повръщаното, дето ви е сервирана. Хайде, поизправете се, че може да си останете в тази наведена поза от дисксопатията и да ви се случат други неприятни неща

    Facebook, д-р Цветеслава Гълъбова

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен10/4/20 10:45

    ЗАЩО ХЕКИМЯН СЕ ДЪРЖИ КАТО УЧЕНИЧКА ПРЕД БОРИСОВ,А ПРЕД ПРЕЗИДЕНТА СЕ ПРАВИ НА МНОГОЗНАЕЩ ИЛИ КАТО ПОДЛОГА НА БОЙКО?

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен10/4/20 11:09

    Бойко Борисов ясно и точно го каза на брифинга - журналистите в България за никакъв к.р не стават. Страх. Страх. Мисири и мисирки.
    Борисов им се изсмя, че не се питали за ББР и сам си задени въпроса по скандала на седмицата и отговори на въпроса, който сам си постави. Няма никакво значение дали са журналист в тази държава или си някаква лелка чистачка в някакво министерство. Пазиш си заплатката и ходеш като наведено същество.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен10/4/20 11:09

    Идва Слави Трифонов джумбур джумбур.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен10/4/20 11:26

    Ние живеем в много тъжна държава.
    Браво за коментара.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен10/4/20 11:55

    Браво за коментара на д-р Гълъбова.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен10/4/20 12:26

    ПРИЗИВ КЪМ ЖУРНАЛИСТИТЕ ОТ КАНАЛ3 НОВА тв ХЕКИМЯН И Т>Н> ОСТАНЕТЕ СИ В КЪЩИ ЗАВИНАГИ ПАЗЕТЕ СЕ И ПОМНЕТЕ ДРАГИ ЗРИТЕЛИ

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен11/4/20 10:04

    da jivee prezidenta vsi4ki drugi politici sa izmekqri

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен11/4/20 10:05

    admina spodelqi komentarite ako ne gi spodelq6 bog da te nakaje

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен11/4/20 16:32

    Гербаджиите са като някакви долни свински сектанти...

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен11/4/20 16:51

    Президента е прав:има хора,които не могат да си купят храна,"големите" бизнесмени с няколко пакета на ръка обикалят болници и правят дарения,защото очакват в замяна нещо от политици и кметове. Нека да си правят реклама,но на бедни и възрастни да раздават.А има хора,които хранят бедните,други-пращат пари на социално слаби,без да си правят реклама,без да очакват в замяна нещо. Това е помощ. Те са истинските герои.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.