Репортерите, пратени от медии на сутрешните брифинги на Националния оперативен щаб, затрупват с поносимо дразнещи читателски въпроси генерал Венцислав Мутафчийски.
Днес генералът, в чиито очи прозира желанието поне веднъж брифингът да започне в 5 часа призори със сутрешна физзарядка за мисирките, та белким спрат да се излагат, го направи също чрез… писмо на личната му поща от четящ новините за COVID-19 и дразнещ се от репортерските питания за бързи и PCR тестове. Любознателният фен на генерала услужливо го насочил към публикации с данните в световен мащаб – едва 12 милиона тестове за 7-милиардното население на планетата.
Малко тестове в България, малко и в света - какво постоянно ме хапете, мисирки!?
Добре, че са читателите и зрителите!
В противен случай истината ще се таи зад стиснати зъби и някакво отвеяно оправдание за възпитание. Или достигайки до предел, да се излее и откровенията да бъдат подобни на президентската команда към депутатите „Кръгом и бегом към месец март. Дарете си заплатите за март, както го направих аз“.
И тогава заглавията биха били от рода на: „Бой по каската на президента със зрителски питания“, „Генералът разкри какво мисли за мисирките с помощта на читателско писмо“, "Мисирките и тази сутрин закълваха генерала с въпроси на читатели"...
Да са живи и здрави Иван Иванов, Митко Димитров, баба Станка и хилядите други читатели и зрители. Коронавирус да не ги лови.
24rodopi.com














da jivee prezidenta vsi4ki drugi politici sa izmekqri i kradci
ОтговорИзтриванеАдмирации за коментара.
ОтговорИзтриванеВижте и позиция на една умна жена, която се държи по-мъжки от мъжете в политиката:
Един пост на Иво Христов, озаглавен Диктатура на коментариата и посветен на две от дежурните по плювки по Президента - буруджиева и т.нар.проф. а. христова /нарочно всички букви са малки/, ме провокира да се замисля, че покрай корона вируса, от екрана липсват традиционните т.нар. анализатори.
Един доц. Стойчо, един криминално проявен /нали така се казва като са те разследвали, ама не са те осъдили/ Харизанов, един антрополог Харалан, една социоложка Евелина незнамсикоя от агенция "Тренд", плюс тези двете - да ми простят пропуснатите, не от лошо, ама сте много мисиранализаторите и може да не се сетя за всички.
Та, вече усещам липсата им. И както пее Васил Найденов в една любима за мен песен "Всичко отминава под това небе, болката отляво - не!". Ще отмине кризата с пандемията, но ако тези не се върнат по екраните, с какво ще се забавляваме сутрин. Защото, с цел запазване на психичното ми здраве, започнах да се забавлявам с неуспешните напъни на рояка анаЛИЗАТОРИ, да си заслужат платата. Всичките, с малки изключения, са горе-долу на моята възраст, т.е. 54 години.
Е, забавно ми е, защото ако се замисля, ще ми стане адски тъжно, да гледам хора с уж интелект, с уж образование, с уж житейски опит, с уж титли, да се гънат като тръстики и да не могат да стоят изправени и с достойнство. Ей, индивиди /щото не сте личности/, ще вземете да се сецнете в кръста от толкова навеждане или няма да ви остане плюВка от толкова плюене по президента, да оближете паничката с повръщаното, дето ви е сервирана. Хайде, поизправете се, че може да си останете в тази наведена поза от дисксопатията и да ви се случат други неприятни неща
Facebook, д-р Цветеслава Гълъбова
ЗАЩО ХЕКИМЯН СЕ ДЪРЖИ КАТО УЧЕНИЧКА ПРЕД БОРИСОВ,А ПРЕД ПРЕЗИДЕНТА СЕ ПРАВИ НА МНОГОЗНАЕЩ ИЛИ КАТО ПОДЛОГА НА БОЙКО?
ОтговорИзтриванеБойко Борисов ясно и точно го каза на брифинга - журналистите в България за никакъв к.р не стават. Страх. Страх. Мисири и мисирки.
ОтговорИзтриванеБорисов им се изсмя, че не се питали за ББР и сам си задени въпроса по скандала на седмицата и отговори на въпроса, който сам си постави. Няма никакво значение дали са журналист в тази държава или си някаква лелка чистачка в някакво министерство. Пазиш си заплатката и ходеш като наведено същество.
Идва Слави Трифонов джумбур джумбур.
ОтговорИзтриванеНие живеем в много тъжна държава.
ОтговорИзтриванеБраво за коментара.
Браво за коментара на д-р Гълъбова.
ОтговорИзтриванеБраво
ОтговорИзтриванеПРИЗИВ КЪМ ЖУРНАЛИСТИТЕ ОТ КАНАЛ3 НОВА тв ХЕКИМЯН И Т>Н> ОСТАНЕТЕ СИ В КЪЩИ ЗАВИНАГИ ПАЗЕТЕ СЕ И ПОМНЕТЕ ДРАГИ ЗРИТЕЛИ
ОтговорИзтриванеda jivee prezidenta vsi4ki drugi politici sa izmekqri
ОтговорИзтриванеadmina spodelqi komentarite ako ne gi spodelq6 bog da te nakaje
ОтговорИзтриванеГербаджиите са като някакви долни свински сектанти...
ОтговорИзтриванеПрезидента е прав:има хора,които не могат да си купят храна,"големите" бизнесмени с няколко пакета на ръка обикалят болници и правят дарения,защото очакват в замяна нещо от политици и кметове. Нека да си правят реклама,но на бедни и възрастни да раздават.А има хора,които хранят бедните,други-пращат пари на социално слаби,без да си правят реклама,без да очакват в замяна нещо. Това е помощ. Те са истинските герои.
ОтговорИзтриване