В момента, в който светът е превзет от пандемията коронавирус, най-многолюдният квартал в родопския град продължава да се разраства, откъм жилищни сгради. А най-много са строежите на парцелите край Водното огледало.
Има и първа копка по време на коронавирус.
Видео репортаж: „Ледена епоха“ в бизнеса с жилища, но жега по строежите! - тук
24rodopi.com















stroeji varhu turskite grobista...?!
ОтговорИзтриваненяма такова гето
ОтговорИзтриваненяма такова гето
ОтговорИзтриванеПредставете си колко пара се е накрала.. Ама то откъдето дошло, там и отишло...
ОтговорИзтриванеИ този балон ще гръмне.....
ОтговорИзтриванеДа си строят, заплати трябват на строителите,но ще си останат празни, а децата на собствениците на новите апартаменти няма да има къде да поиграят. Гледам около бензиностанция колко блокове се построиха. Трябва да си луд или без никаква алтернатива, за да си купиш жилище на такова място.
ОтговорИзтриванеще чакаме да гръмне балона няма да се случи скоро по селата млади няма всички купуват жилиище от града ако някой не спре селата да имигрирад ще яадем тухли
ОтговорИзтриванеТози строител narkos, няма спирачка! Ще видим докога!!!
ОтговорИзтриване