24rodopi.com/Общество
Чадъри, качулки, дъждобрани. И всичко е във вода в покритата зона на Пазара на производителите в Кърджали.
„Ръководството ни каза, че са платени 6000 лева за ремонт на покрива. Майстори запушвали със силикон покрива и т.н. Ние работници да правят ремонт не сме виждали, поне в последните месеци. Дори и да е имало, ефект няма“, споделиха за 24rodopi.com търговци на тържището. Най-неприятното място за работа в деня на оранжевия код - 10 януари.















Това което се вижда от снимките не е пазар на производителите, а на прекупвачите. Много е малък процента на производителите.
ОтговорИзтриванеИиииииииии след ремонта пак ремонт, това е девиза който ще остане в наследство от Меси
ОтговорИзтриванеПо документи е направен ремонт да и са изплатени средствата за ремонта даже, но реално не е направен нищо.
ОтговорИзтриванеДе да беше само пазара днес на този дъжд улиците са като водно огледало влизашли в локва с кола знай че си със счупена предница ...
ОтговорИзтриванеТова е най скъпото съоражение в света.25 години се плащат лихви по кредита и още не е изплатено.Скоро ще рухне и ще останат само дългове.
ОтговорИзтриванеИ утре ако вали бедствено положение тия дупки които са изкопали и то през зимно време на кой акълия му е хрумнало ако имаше сняг цели седмици знаели се какво ще се случи ей ненормални бог да ви дава акъл
ОтговорИзтриванеГордостта на общинското ръководство - пазара на прекупвачите. Както винаги некадърност. Не е лошо чадъри да им разпънат поне.
ОтговорИзтриванеСуз супер лиг е тук
ИзтриванеВ тоя пробит град, има ли нещо дето да е наред? Едно, едничко нещо...,щото аз лично не виждам!
ОтговорИзтриванеСамо дпс
ОтговорИзтриванеУлуците текат на плочките а отдолу е реката,това само великите хидроспецове от партията могат да го измислят.След някоя година ще падне и цялата конструкция,люспи се от ръжда.Само да няма жертви...
ОтговорИзтриване