24rodopi.com/Спорт
„Арда“ загуби третата си контрола с 2:4 от „Локомотив“ (София). Мачът се игра в Самоков. „Железничарите“ поведоха с гол на бразилеца Карлос Франса още в 3-тата минута. В 7-мата минута „Сините от Кърджали“ изравниха, като Преслав Боруков се откъсна от защитата, даде голов пас на Станислав Иванов и той прати топката в мрежата. Само пет минута по-късно халфът на „Арда“ вкара гол след забележителен удар от въздуха от около 25 метра. „Локомотивци“ изравниха в 25-ата минута от дузпа, изпълнена точно от Митков.
През втората част софиянци вкараха още два гола. Точни бяха Алан Диас – в 51-вата минута, и Калоян Кръстев – 82-рата.
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

20 comments so far,Add yours

1. Анонимен1/7/23 20:52

Не е добре работата. Мирише на опашкарска позиция в класирането след първите пет кръга.

Въпрос:
    Защо взимаме само преотстъпени, даваме им минути за игра т.н. ,та кога и в кой момент ще имаме постоянство , замислите се какъв процент има и е имало преотстъпени, Арда да не би да е Пирин без една стотинка и да не може да си позволи класа. Човърка ме нещо този въпрос

6. Анонимен1/7/23 21:17

Срамота да паднем от този
    слаб отбор на Локо Сф,напуснат
    от половин отбор.Другите отбори вземат играчи,нашите се ослушват.В трансферите ни мина дори Крумовград

7. Анонимен1/7/23 21:20

Фенове на стадиона се привличат с победи ,дори и в
    приятелски мачове ,а не с
    разхождане на фланелката по
    стадиона

8. Анонимен1/7/23 21:25

С тая игра и тоя треньор не ни очаква нищо добро.Май борбата ще е за оставане в групата и треперене до последно.

9. Анонимен1/7/23 21:28

Слабо,много слабо,а в защита хаос и паника и както е тръгнало след 5-6 кръг ще търсим на пожар нов треньор.

10. Анонимен1/7/23 21:31

Ясно се видя кой отбор е с по-добрия треньор.

12. Анонимен2/7/23 07:44

Ако загубим и от Пирин в сряда, което се и очаква,незабавно освобождаване на Тунчев.

13. Анонимен2/7/23 07:51

След предстоящата загуба и от Пирин,Ив.Петков и Тунчев да си подават останките и да си ходят

18. Анонимен2/7/23 19:26

Как някой не написа нещо положително.Разбирачите отново се активизираха.Едни гонят треньора,друг връща стари собственици,трети търсят играчи,четвърти предричат мрачно бъдеще.А пък аз съм сигурен,че тази година отбора ще е по-силен от миналата.А вие шаманите просто ходете на стадиона и подкрепяйте АРДА.И оставете футболистите,треньорите и ръководството да си вършат работата.

19. Анонимен2/7/23 21:38

Тунчев стига си слушал И.П.
    Проваляш си кариерата като треньор..Слав Петков за 3та лига не става..

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.