24rodopi.com/Общество

Дигитална революция ще промени паркирането в София, а чрез специално оборудвани автомобили ще се вземат информирани решения за въвеждане на гъвкави политики за паркиране. Добрите практики на следващ етап могат да се приложат и в провинцията.

Центърът за градска мобилност проведе пред столичани и гости на София уникална демонстрация на първия оборудван автомобил (Парк Патрул) за контрол на паркирането по проект “Дигитализация на съществуващи услуги и предоставяне на нови дигитални услуги за събиране, обработка, анализ, обмен и визуализация на данни за управление и контрол на паркирането на ППС в местата, отредени за паркиране на територията на Столична община”. Той се изпълнява от Консорциум "Смарт паркинг солюшън", в който участват дружествата “Юпасс" АД, представлявано от Андрей Лилов и “Уест ауто диджитъл", в лицето на Николай Митев, които лично разказаха и показаха нагледно част от смайващите функции на високотехнологичната машина, съобщава “Свободно слово” в разговорът на медията с изпълнителния директор на ЦГМ Димитър Дилчев. Той допълни, че това е първият автомобил за контрол на паркирането в столицата, който вече работи в тестов режим и обикаля в каретата на платената зона. Вътре в колата, на дисплей се вижда как всеки автомобил бива проверяван, има ли пуснат SMS, в колко часа изтича той и дали изобщо е платена услугата за зоната.

Андрей Лилов, представител на консорциума обясни, че със скорост от около 30 км/ч автомобилът може да провери около четири хиляди коли в рамките на един час. По думите му иновацията е не само в оборудването на автомобила, но и в самия захват на камерите, които са закачени с магнити. По този начин много лесно могат да бъдат подменяни, при наложила се смяна или ремонт, обясни още Лилов.

Той обясни още, че системите в този автомобил позволяват и поставянето на "дигитална скоба", но това изиска и решение от Столичния общински съвет (СОС). По този начин ще може да „поставя“ скоба в момента на нарушението. 

“Системата дава възможности за въвеждане например на електронни стикери по райони и платено паркиране за всички извън района. На база анализи може също да се мисли за въвеждането на справедливо заплащане в централната градска част. Или пък да бъде въведена нощна зона в дните с натоварено паркиране през нощта в райони с много барове и дискотеки. Или въвеждане на места за краткотрайно паркиране в близост до институции”, разказа Дилчев.

По думите му, част от новата система, която ще се използва, са камерите за разпознаване на номера. В системата могат да се добавят и допълнителни платени паркинги, дори частни. При желание може да се осигури и интеграция с външни системи и услуги, например нискоемисионни зони, и така да се прилагат различни правила за достъп до паркиране в зоните и др.


Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.