24rodopi.com/Общество
Новото игрище във „Възрожденци“. Комплекс, чакан с години…
„Деца, не правете това, което правят родителите ви. Видимо
е, че от тях сте се научили. Изхвърлили сте си отпадъците на терена. Има
кошчета за тази цел. Не унищожавайте това, което е направено за вас“, апелират живеещи
в квартала.















Като гледам и изпълнението на обекта може да се плува в него !!!
ОтговорИзтриванеХубаво ще е кмета да купи Лазерни нивелири на техниците на общината .Защото изпълнителите май нямат такива
ИзтриванеЩом си изхвърлят боклука където видят сметнете за какви хор став въпрос ,а да не говорим ако трябва да възпитават деца.Пази боже
ОтговорИзтриванеСлед второто подравняване на настилката и отстраняване на локвите .първата фирма ще понесели отговорност за некачественно справяня
ОтговорИзтриванеНЕ, РАЗБИРА СЕ, ИНАЧЕ ЩЕШЕ ДА Е БЕЗПЛАТНО
ИзтриванеВ този квартал от както се помня винаги се намира съсед, който да си метне торбичката с боклука от терасата. Лошото е, че тези индивиди започнаха да плъзват и по-централната част на града. С годините старите хора си отиват, а апартаментите на изгонените ни съграждани попадат в новодошлите бъдещи граждани. Какво може да се очаква от подобен тип маси, то е ясно по авторитета, който ясно се вижда на автогарата.
ОтговорИзтриванеДоцента да даде лазерните нивелири,вече не му трябват...
ОтговорИзтриванеРешението е - камери и солени глоби.
ОтговорИзтриванеБоклуците в тоя град край нямат! И в истински и преносен смисъл!
ОтговорИзтриване