24rodopi.com/Регион
Двама бракониери са били спипани на язовир „Студен кладенец“, съобщиха от ИАРА.
„При
извършено нощно наблюдение и проверка от инспектори са забелязани две лица да
влизат във водата и залагат хрилни мрежи. След като изчакаха скрити до
сутринта, те бяха установени чрез служители на МВР. Екипите иззеха 2 броя мрежи
с обща дължина 100 метра, а рибата от вида "шаран" (20 кг) бе върната
във водата“, се посочва в прессъобщението.
Съставени
са актове.















Мюмюн от с.Жинзифово всяка вечер хвърля мрежа до кораба Галата в с.Широко Поле и си кара автомобила пиян и това всичко го знаят от ИАРА и МВР защо не се съдейства
ОтговорИзтриванеКакви риболовци са не мога да ги разбера. А бе хора в момента рибите се разножават оставете ги да се увеличават и след месеци ще има да хващате .Ако в момента ги ловите и не остават риби какво ще хващате в другите години тези риби няма да идват от небето
ОтговорИзтриванеБРАВО НА ИАРА
ОтговорИзтриванеЛисиците
ОтговорИзтриванеИра Да дебне и около Ненково че гъмжи от бракониери,Сухово също.
ОтговорИзтриванеТия от Дарец ли бяха.Е ни се спряха.
ОтговорИзтриванеБяха 120 килограма,къде отидоха 100 килограма
ОтговорИзтриванеТи ли ги дебна цяла нощ, че знаеш че са 120кг.? Вместо да се радвате че ги хващат, се чудите как да ги очерните!
ИзтриванеБраво на служителите! Много са бракониерите, но на кой телефон да звъним за подаеане на сигнал?
ОтговорИзтриване112, винаги съм звънял на него и са се отзовавали!
Изтриване,Пишете имена и глобите,та другите миндили да знаят кво ги чака.Аман от тия нерези.
ОтговорИзтриванеРИБАТА Е НА НАРОДА ,ХВАЩАЙТЕ БРАТЯ БРАКОНИЕРИ
ОтговорИзтриванеДо година ще хващаш оня работа на рибата малоумник,В момента хвърлят хайвер бе тъпанар.
ИзтриванеДарец кога?
ОтговорИзтриванеХванете тиа от Дарец.
ОтговорИзтриване