24rodopi.com/ Общество
Проф. д-р Тодор Черкезов, дм бе удостоен с голямата награда „За особени заслуги“. Наградата му е връчена на тържествена церемония в София по повод 30 години от основаването на Факултета по обществено здраве лично от почетния Декан проф. д-р Цекомир Воденичаров, дмн в присъствието на министъра на здравеопазването доц. д-р Силви Кирилов, дм, Ректора на Медицинския университет - София, проф. Ланджов, народни представители, преподаватели, студенти.















Той заслужава.Винаги готов да помогне с каквото може.Докторе желая ти много здраве.
ОтговорИзтриванеЧестито, Докторе! Да си жив и здрав и все така човечен!
ОтговорИзтриване