24rodopi.com/Общество

21 км от пътя Кърджали-Хасково, част от паневропейския транспортен коридор № 9 през „Маказа“, ще бъдат преасфалтирани.

Символично начало на превантивния ремонт дадоха областният управител Никола Чанев и кметът на община Черноочене Айджан Ахмед в присъствието на инж. Ивана Калчева, директор на Областно пътно управление, и представители на фирмата – изпълнител ДЗЗД „ТРЗП Кърджали“, която има сключен договор с АПИ за текущ и поддръжка на републиканската пътна мрежа в региона.

Проектът включва още полагане на нова маркировка, пътни знаци и мантинели, отводнителна система и възстановяване на банкета. Срокът за изпълнение е до м. юли 2027 г. Участъкът, по който се работи, е от с. Пчеларово, община Черноочене, до входа на Кърджали.

Той няма да бъде затварян за движение, трафикът ще се регулира с пътни знаци. От ОПУ призовават водачите да спазват сигнализацията с оглед осигуряване на безопасност на пътя.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

9 comments so far,Add yours

  1. Анонимен5/11/25 18:41

    Срам две години 20км. Викнете от Китай хора да го направят за 2 месеца, ще бъде по качествено и по евтино със сигурност.

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен5/11/25 18:53

    Молбата е да не стесняват пътя само, защото ремонтът между селата след положения асфалт е с такова чувство,две коли не можем да се раминем особено около мантинелите.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен5/11/25 20:14

    Трошат пари

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен5/11/25 20:45

    Не е чувство 18:53 навсякъде където се правят ремонти със едни 40-50 Санта по 20 сетим Санта от едната и другата страна ги режат и незнам защо я правят тая простотия явно за да икономисат асфалт нооо няма ли кой да ги следи тия работи незнам ,и в градът навсякъде където минаха и УЖЖЖ направиха някакви ремонти стесниха платната за движение за сметка на тротоарите сякаш коне ще се притърчат по тротоарите пешеходците намаляват,колите се увеличават а те стесняват платната за сметка на тротоарите ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ правят тази тъпотия незнам

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен5/11/25 21:01

    Няма нужда чак от Китай да караме работници, на две крачки е Турция. За тези пари ще работят денонощно и за 6 месеца пътя ще е готов.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен6/11/25 08:58

    до година има да се тегли

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен6/11/25 09:11

    1400 лева заплата дават.със 4 те съботи 1600 лева.демек 800 evro.Елате от Европата да бачкате и с тези пари да си купите по 3 апартамента!биз юлеиз ....

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен6/11/25 09:55

    За всичко друго си даваме задниците на чужденци,но за пътища и техния ремонт НЕ.Защо ли?Бойко може да отговори .

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен6/11/25 12:03

    Кърджали Дъждовница от 5 месеца едвам до с Енчец слезна техниката, Пътят е в окаяно състояние,Кой картер пука,кой гуми къса,Кой Броня къса.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.