24rodopi.com/Общество
Натоварено е движението по булевард „Беломорски“, малко преди навлизане в пиковия час.
Пътен инцидент е възникнал в участъка между кръговото на
автогарата и Ардинския мост, предаде репортер на 24rodopi.com.
Автобус от градския транспорт и лек автомобил са се ударили.
На място има екип на полицията.
По първоначална информация е нямало пострадали. По-късно обаче пътник е потърсил лекарска помощ в Спешното приемно отделение.















Браво!!!
ОтговорИзтриванеАвтогарата и Ардинският мост????
ОтговорИзтриванеАба амсалак ти познаваш ли Кърджали или идваш само до пазара?
ИзтриванеНито един автобус не дава мигач
ОтговорИзтриванеKakto gleam sofiora na avtobysa e vinoven
ОтговорИзтриванеИма един аптал нагъл шофьор ако е бил той на смяна 100 той е виновен
ОтговорИзтриванеПри хасаново време автобусите каряха нормално с 40-50км в час,едвам изкачваха,към гледка,а сегашните-направо,хвърчат,бързат,и са мощни,нови рейсове,но вината е в задкормилните им устройства,на някои,не на всички.
ОтговорИзтриванеМощни мощни щото климатик йок само дето са по големи от старите консерви срам за фирмата . .тя си знае коя
ИзтриванеSensodyne
ОтговорИзтриванеАми то беше ясно, че ще стане. С такива шофьори които назначават, не се съобразяват въобще, че возят пътници. Карат все едно са на магистралата със собствените си коли.
ОтговорИзтриванеНали щяхте да намалите птп-тата и трафика. Какво става от ден на ден повече катастрофи и повече блъснати на пешеходната пътека? Кво праим ся? Ше пишеме колега или да свалим номерата?
ОтговорИзтриванетук трафика става от празни глави но с книжки там не могат да наливат
ИзтриванеИма две ленти но будалата с луксозния си голям автомобил предстроява се в средата на двете платна. Големия гъзар не може да прецени габарита на колата си ,но се хвали че е внос от Германия и е купен с кеш пари 10к eвра
ИзтриванеПас!
ОтговорИзтриванеКой е пострадал?
ОтговорИзтриване