24rodopi.com/ Политика 

Отидох при Борисов и му казах „хубави приятели имаш, лъжци“. Видяхте писмото – никой никъде не е лобирал за мен за Магнитски.

Това заяви в кулоарите на Народното събрание и Парламентарната група на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски.

Когато тази санкция беше обявена -  английската, казаха, че подкрепят американската. Обжалвам американската, като падне тя, ще падне и другата.

Подкрепям бюджета, всичко, което сме поискали за хората, е там – запазиха се заплатите на полицаи и военни. Капиталовата програма за общините е запазена. Всичко е вътре и се случва.

Ние всеки ден оказваме влияние върху институциите – навсякъде за хората, където има проблеми за решаване, се заемаме. Всичко е регламентирано. Ще оказваме влияние върху цялата държава в полза на хората.

Питайте земеделския министър кога отварят магазините, за мен има забавяне, но очаквам скоро да се случи“, каза Пеевски и допълни:

Най-важното, което трябва да се разбере – лъжите, които слушам тук, явно има хора, които се упражняват в лъжи всеки ден. Всички, като бяхме в сглобката, се надпреварваха да ми помагат за тези санкции. Не съм искал нищо. Асен Василев пред мен се обади на Спецов и му каза всички ревизии на Пеевски, които са извършвали, когато Василев беше министър, да се изпрати справка, че всички са приключили, за да може да се изпратят и да се види, че нямам нарушения и проблеми.

Всичко щеше да е изпратено и до парламента и докъдето трябва. После имаше разговор в моя кабинет с всички. Кирил Петков беше там, Асен Василев, Христо Иванов, където се предложи – „Имаме голямо желание да работим с теб, не понасяме Борисов. Искаме с теб срещу Борисов. Можем да уредим с нашите контакти със Сорос да се свалят тези санкции, но трябва да пенсионираме Борисов, за да вземем неговите избиратели."

Изгоних ги всичките. Отидох при Борисов и му казах „хубави приятели имаш, лъжци“.

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

13 comments so far,Add yours

  1. Анонимен6/11/25 12:13

    На педали не вярвай

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен6/11/25 12:24

    супер предложение, защо не е приел

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен6/11/25 12:52

      Изпитвам неприятно чувство,когато,някой говори с някакво преклонение пред, някакви. Си Великобритания, първо каква Великобритания бе ,не е ли това просто Англия,я стига сме се прекланели пред разни ,до преди няколко века наричани варвари/келти,мелти../.Какво сме получили от Англия,/освен едни бомбардировки през втората световна война.Откъде на къде ние ще се съобразяваме,,от това какво мислил за нас някакъв си келт.Мойте прадеди ,ще се обърнат в гроба.

      Изтриване
    2. Анонимен6/11/25 17:36

      Англия е част от Великобритания. Едва ли ще се съобразяват с твоите чувства.

      Изтриване
    3. Анонимен6/11/25 19:47

      С моите прадеди са се съобразява ли,с твоите не знам.

      Изтриване
    4. Анонимен7/11/25 14:42

      Миналото си е минало. Живеем в реалността на настоящето. Над 150 хиляди български граждани са избрали да живеят постоянно във Великобритания. Ако на теб не ти изнася наричай си я Англия. Но Великобритания се състои от Англия, Шотландия и Уелс. Обединеното Кралство включва Северна Ирландия, Англия, Шотландия и Уелс.

      Изтриване
  3. Анонимен6/11/25 12:37

    Голям плановик, счетоводител - мъдър политик.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен6/11/25 12:51

    eвала, баце! Тия пъдпъдъци пепедебейци са мръсни сороспии, по далеч от тях! Държавата ни обаче доста е затънала и незнам как ще излезем от блатото!

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен6/11/25 13:28

    Защо тези разговори в кабинетите на парламента не се водят за това,как да просперира държавата, а за това "кой срещу кого".

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен6/11/25 14:00

    га ядохте гифтете от европейския съюз хубаво беше...

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен6/11/25 14:19

    И защо не прие,нали знаеш Пеевски че не махнат ли магнитски един министър не можеш да ставаш,значи за теб Бойко е по важен

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен7/11/25 14:30

    Най добрия коментар, поздрави на 12.37

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.