24rodopi.com/ Политика
Отидох при Борисов и му казах „хубави приятели имаш, лъжци“. Видяхте писмото – никой никъде не е лобирал за мен за Магнитски.
Това заяви в кулоарите на Народното събрание и Парламентарната група на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски.
„Когато тази санкция беше обявена - английската, казаха, че подкрепят американската. Обжалвам американската, като падне тя, ще падне и другата.
Подкрепям бюджета, всичко, което сме поискали за хората, е там – запазиха се заплатите на полицаи и военни. Капиталовата програма за общините е запазена. Всичко е вътре и се случва.
Ние всеки ден оказваме влияние върху институциите – навсякъде за хората, където има проблеми за решаване, се заемаме. Всичко е регламентирано. Ще оказваме влияние върху цялата държава в полза на хората.
Питайте земеделския министър кога отварят магазините, за мен има забавяне, но очаквам скоро да се случи“, каза Пеевски и допълни:
„Най-важното, което трябва да се разбере – лъжите, които слушам тук, явно има хора, които се упражняват в лъжи всеки ден. Всички, като бяхме в сглобката, се надпреварваха да ми помагат за тези санкции. Не съм искал нищо. Асен Василев пред мен се обади на Спецов и му каза всички ревизии на Пеевски, които са извършвали, когато Василев беше министър, да се изпрати справка, че всички са приключили, за да може да се изпратят и да се види, че нямам нарушения и проблеми.
Всичко щеше да е изпратено и до парламента и докъдето трябва. После имаше разговор в моя кабинет с всички. Кирил Петков беше там, Асен Василев, Христо Иванов, където се предложи – „Имаме голямо желание да работим с теб, не понасяме Борисов. Искаме с теб срещу Борисов. Можем да уредим с нашите контакти със Сорос да се свалят тези санкции, но трябва да пенсионираме Борисов, за да вземем неговите избиратели."
Изгоних ги всичките. Отидох при Борисов и му казах „хубави приятели имаш, лъжци“.















На педали не вярвай
ОтговорИзтриванесупер предложение, защо не е приел
ОтговорИзтриванеИзпитвам неприятно чувство,когато,някой говори с някакво преклонение пред, някакви. Си Великобритания, първо каква Великобритания бе ,не е ли това просто Англия,я стига сме се прекланели пред разни ,до преди няколко века наричани варвари/келти,мелти../.Какво сме получили от Англия,/освен едни бомбардировки през втората световна война.Откъде на къде ние ще се съобразяваме,,от това какво мислил за нас някакъв си келт.Мойте прадеди ,ще се обърнат в гроба.
ИзтриванеАнглия е част от Великобритания. Едва ли ще се съобразяват с твоите чувства.
ИзтриванеС моите прадеди са се съобразява ли,с твоите не знам.
ИзтриванеМиналото си е минало. Живеем в реалността на настоящето. Над 150 хиляди български граждани са избрали да живеят постоянно във Великобритания. Ако на теб не ти изнася наричай си я Англия. Но Великобритания се състои от Англия, Шотландия и Уелс. Обединеното Кралство включва Северна Ирландия, Англия, Шотландия и Уелс.
ИзтриванеГолям плановик, счетоводител - мъдър политик.
ОтговорИзтриванеeвала, баце! Тия пъдпъдъци пепедебейци са мръсни сороспии, по далеч от тях! Държавата ни обаче доста е затънала и незнам как ще излезем от блатото!
ОтговорИзтриванеme4ti
ОтговорИзтриванеЗащо тези разговори в кабинетите на парламента не се водят за това,как да просперира държавата, а за това "кой срещу кого".
ОтговорИзтриванега ядохте гифтете от европейския съюз хубаво беше...
ОтговорИзтриванеИ защо не прие,нали знаеш Пеевски че не махнат ли магнитски един министър не можеш да ставаш,значи за теб Бойко е по важен
ОтговорИзтриванеНай добрия коментар, поздрави на 12.37
ОтговорИзтриване