24rodopi.com/Общество
От 18 години България е в „Клуба на богатите“, но пък сме последни във всички класации. Те обаче никак не кореспондират с наблюденията – из курортите в Гърция, автопарка, имотното състояние на нашенци. Над 90 на сто от хората в страната имат собствено жилище, дори не едно. Нещо, с което в западните части на ЕС трудно могат да се похвалят. Предначертано е и едно „розово бъдеще“ с влизането в Еврозоната.
Дотук с преамбюла.
Интересна е криминалната сводката на областните дирекции на
МВР в тази част на страната, само за последните 48 часа.
Мъж краде метални предмети от бивш завод. 33-годишна успява
пък да отмъкне 40 винкела и арматурно желязо от недвижим имот. Двама задигат
три агнета. 47-годишна дама краде… закачалка от магазин. Хлапета правят удар за
20 бона. В рамките на месец периодично задигат цигари и сладкиши от склад.
Краде се всичко, което се мерне пред очите. Добре знаем
всички що ще рече тази кокошкарска работа…















Алуууууу бедното стадо не краде.. това не е кражба...а управниците кога крадат милионииииии и милиардииии
ОтговорИзтриванеКакво е.....Алууууууу истината трябва са се каже
Tova e Bilgariya
ОтговорИзтриванеНяма Закони имаа Корумпирани Държавни чиновници
ОтговорИзтриванеКраденето-масов спорт...
ОтговорИзтриванеKrajba kolkoto iskas
ОтговорИзтриванеОще по времето на соца повече от 90%
ОтговорИзтриванеот семействата в Бг имаха собствени жилища. А за другото някой беше
написал, че „…българите са племе мирно, работливо и най-паче крадливо“.
Krajba zatvor 40 godini.
ОтговорИзтриване