24rodopi.com/Общество
Проверка за повреда на чуждо имущество е образувана в РУ-Кърджали, съобщиха от полицията.
Около 12,30 часа на 2 декември 63-годишен водач свалил от
автомобила си скоба, поставена в зона за платено паркиране в района на пазара.
След подаден сигнал полицейски служители установили извършителя на деянието.
Сектор „Охранителна полиция“ извършва проверката с оглед на
чл.216, ал.1 от Наказателния кодекс за повреда и унищожаване на чуждо
имущество.















Ha taka Bravo...
ОтговорИзтриванеИ какво прави чуждата СКОБА на чуждо имущество?
ОтговорИзтриване🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ИзтриванеТова се казва направи си сам . Преди години имаше такъв почин .
ОтговорИзтриванеКой ще му плати за положения му труд ха,,ха
ОтговорИзтриванеNIKIKIDE V EVROPA NE SE SLAGAT SKOBI \ kak go e svalil maystorska rabota
ОтговорИзтриванеБраво
ОтговорИзтриване