Самуил Крумов/24rodopi.com/Коментари/Общество
На рафтове в иначе скромния ни политически хоремаг има артък много стока. Все в лъскави опаковки. Що да не се намери място и за още? Като например вафли „Чичко Румен“. Сладки, ама сладки. Да ти подсладят вгорчения живот. Или пък гроздова ракия „Глътка и излиташ – горивото на пилота“.
Само производителите да решат.
То пиене и вафли само остана. Обещания, удавени впоследствие
в тежък махмурлук.
Такива ми ти работи с приземения Румен. Който жадува още
властови висини. Цената не е важна – друг плаща.
Както всеки ден хората в тази изнасилена от всякакви алчни
месии държава трябва да откъсват по над милион за „Боташ“.
Това, което чичкото Румен с некадърността и копринките си ни
стовари. Толкова са му възможностите. Джензита и мензита наскачаха по площада
след 10-секундни клипчета (щото вниманието им повече не може се задържи) как
щели да им отмъкнат 10 милиарда. Че от некадърността на Румен, всеки ден ви отмъкват
по милион, ало, „студент киното“!
Щото и Кирчо и Кокорчо бяха на вахта благодарение на същия
от етикета на гроздовата „Глътка и излиташ“.
Как да им се обяснят възможностите на самовлюбения
президент?
Все едно на Гошо, собственик на хоремаг, да му предложат да
му пазят домашна ракия – внос от другото село, в гаража на Осман. Ще плаща по
100 лева на ден за мястото, а когато му потрябва пиячка, ще си плати за
исканите количества. Дори Гошо, селянин с осми клас, няма да се навие на такъв
договор.
Ама чичо ви Румен, който натресе иконите на джензитата, се
нави. И плащаме по над милион на ден. И ще плащаме години наред. Щото и Гошо
Хоремага е по-умен от чичко Румен.
Край на клипчето. Който разбрал – разбрал, за другите вафли
и ракия. Че това ще остане.















Румен може да предложи и магарешки суджук , в тяхното село е основно ястие
ОтговорИзтриванеДа си припомним преди време народа колко вафли изяде с лика на Бойко Борисов . Сега гледам са се появили вафли "Чичко Румен" . Интересно на пазара какви вафли с лика на Делян Пеевски ще се появят . Какво да се прави . Народа е гладен .
ОтговорИзтриванеМега голям тъпанар, алчен гъз за власт, но по-големи тъпанари са връзващите му се, а те са доста
ОтговорИзтриванеVSEKI BOJI DEN PO MILION I OTGORE NARODA PLASHTA ZA NEKADIRNOSTTA NA TOZI REZIL PREZIDENT.VIV FRANTSIYA OSIDIHA BIVSH PREZIDENT MAKAR I DA NE E OSHTETIL DIRJAVATA DORI S EDNO EVRO.A PRI NAS PROKURATURATA KIDE E? A SOROSOIDITE VSEKI DEN I NOSHT REVAT CHE PROKURATURATA E NA PEEVSKI??NESHTO NE SE VRIZVA MAY,A ???KAK MISLITE?
ОтговорИзтриванеЯ,някой да сметне,колко дена по 1милион,правят 10 милиарда.
ОтговорИзтриване