Сали Мюмюн/24rodopi.com/Лично мнение
Иво Мирчев, псевдореволюционерът, крещи в лицето на човек от НСО. Наврял се е и крещи. „Защо охранявал Пеевски? Трябвало да служи на гражданите“.
Крещи и държи сметка на човек, който е на работа. Защото
знае, че последният няма да му отвърне. Защото е на работа. А, „професионалният
депутат“ се звери в лицето му и държи сметка.
Мирчев, ако този човек не служеше на гражданите и Република
България, с право щеше да ти забие един в наглата муцуна!















И палка в дирника !
ОтговорИзтриванеВъзпитан е охранителя
ОтговорИзтриванеПредлагам това НС да приеме закон с който да се премахнат ИМУНИТЕТИТЕ НА ВСИЧКИ ДЕПУТАТИ тогава ще ги видим какви пиленца ще са
ОтговорИзтриванеДа направят и заплатите им колкото е минималната заплата
ИзтриванеПълен боклук е този индивид мирчев
ОтговорИзтриванеТози женчо си търси майстора
ОтговорИзтриванетакива хора ни управляват занимават се с личните си работи и подкукуросват младите хора към хаос
ОтговорИзтриванеИскам да попитам,тези млади,пък и стари , какво лошо ви е направил господин Пеевски,какво лошо видяхте вие млади хора ,той да е направил срещу вас.мисля че,действа те по внушения и, непознаване на истинската история на България, някои който сигурно е сред вас беше изпял, за сто години сто войни, и причинена много мъка,питам господин Пеевски ли е виновен,или хората ,които той представлява?
ИзтриванеNa snimkata u Levo/ Ahmag u Desno / Profesioanalist
ОтговорИзтриванеМисля , че тука ще става много голям бой !
ОтговорИзтриванеТози си търси Белята.
ОтговорИзтриванеnosorog mirchev za kakav se mislish
ОтговорИзтриванеCok seir oloru
ОтговорИзтриванеАбе, ч ок, мо к,толкова ли не могат да се намерят,хиляда достойни хора, да се организират и да се иде пред дома на този храбър красавец,и той да почувства малко народна любов,съжалявам но ако не разберете ,че това е единствения верен ход ,тези няма да се спрат.
ИзтриванеМирчев, много бързо забрави как се навеждаше пред г-н Пеевски.Илезирин накъв.
ОтговорИзтриванеDEPUTATITE-BEZ IMUNITET I BROYKATA IM OT 240 NA 100 AKO SME NORMALNA DIRJAVA.
ОтговорИзтриванеNe olooruuu????????
ОтговорИзтриване