24rodopi.com/Общество

13 947 гласа „тежи“ един депутат от Кърджали. Това означава – ДПС има три пълни мандата и остатък, за да вкара народен представител от друг регион, където резултатът на Движението не е толкова силен.

Един пълен мандат получава и формацията на Румен Радев, като там също остатъкът е сериозен. Нито една друга партия дори не се доближава до мандат. Разпределението ще е по системата „Хеър Ниймайер“. Възможно е най-малката партия в парламента да вземе петото място в Кърджали, както това се е случвало назад във времето. Тоест, мандат да получи и „Възраждане“. Възможно е обаче той да отиде и при "Прогресивна България". 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

37 comments so far,Add yours

  1. Анонимен20/4/26 17:06

    Айда .... Браво Радев.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен20/4/26 23:14

      Не е вярно скоро ще изчезне като царя

      Изтриване
  2. Анонимен20/4/26 17:06

    Nerde efendi batkov ?

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен20/4/26 17:24

    Асань Асиз ще е другият дупетат от Кърджали

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен20/4/26 17:34

    Един приятел се интересува, БСП колко гласа имат.....

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 10:00

      БСП са най големите предатели.

      Изтриване
  5. Анонимен20/4/26 17:40

    4 miliona bg danakoplatci ne sa glasuvali izobsto hich hich hich......ai, ai, ai...

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен20/4/26 18:04

    Гледахте ли интервюто на Демерджиев при Цветанка? Щял да спре финансирането към Кърджали, защото спомагали да се яви на избори Пеевски. Ами така тези дето гласуваха за теб няма ли да страдат, айде ДПС електората кучета ги яли, Ами тези за него. МВР направили даже малко натиск, а като го запитаха за момичето дето е арестувано, не бил чул и не знаел. Ами това е бъдещето ще знае и чува за определини хора. Каза, че има и два мандата, явно ние не знаем, но това се знае от него вече. Това е агресивна пария. Братушките с ботуша са тук.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен20/4/26 21:08

      Стига вече с вашите глупости

      Изтриване
    2. Анонимен20/4/26 22:22

      Сигналът за момичето и нейната приятелка е подаден от величие. Има клипове в интернет как гласува вместо хората. Германските медии бяха шокирани какво се случва.Затова се носи наказателна отговорност. Всеки да си носи последствията. Законът трябва да е еднакъв за всички.

      Изтриване
    3. Анонимен20/4/26 22:33

      Ти си пробит диван както казват братята цигани и сега МВР ти е виновно. Русия и Путин също.

      Изтриване
    4. Анонимен21/4/26 08:38

      Дето има един БЪЛГАРСКИ израз: "присмял се щърбав на хърбав".

      Изтриване
  7. Анонимен20/4/26 18:05

    Хасан Азис - Президент .

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен20/4/26 18:09

    Яша ба Радев!!

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен20/4/26 18:38

    Асань задължително ще стане дупетат на тези избори.

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен20/4/26 19:25

    Радостно е че Тошко Йорданов ще пасе козите на село.

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен20/4/26 19:27

    Няма да се учудя, ако влезнат да ни спасяват от европейско присъствие, както направиха в Украйна

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 19:53

      Провери си под леглото да не се скрил някой руснак

      Изтриване
  12. Анонимен20/4/26 19:44

    Бсп вън от Парламента

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен20/4/26 20:02

    Митьо Пишитофа Премиер

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен20/4/26 20:57

    Дано Сабахтин Гьокче стане 5 тия Депутат.Местно момче е

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен20/4/26 20:59

    Браво Достаджии това е и ваш празник

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен20/4/26 22:18

    Радьо да ухажва най-вече кърджалийци, за да ги привлече, че само те му се дърпат, да не повлекат крак.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 00:45

      Те Кърджали са само 5 мандата. Нещо логиката ти се губи. Със нови списаци ще са 3 мандата. То всяка година намалят хората, едно време в Нановица,Подкова, Мост и Черноочене имахме по 3-4 деца в семейство. Саега масово нямат и едно. Много малко са с по едно и то в селата се броят на пръсти. Отиват в Кърджали и ако успеят само да намерят къде е учителският взимат изпитът за кандидатстване.

      Изтриване
  17. Анонимен20/4/26 23:02

    Пеевски е голям полигик бе, ако не беше еевсщи дпс штеше да има 1,5% само така ти си артик.

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен20/4/26 23:11

    Румчо излъга много стари хора с носталгия към СССР. няма да отиде много по далече от царя.

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен20/4/26 23:14

    Пуснете коментарите ни, как хвалим пеевски, иначи ще му кажем че не пускаге хвалбите ни за пеевски.

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен20/4/26 23:22

    След Костов, царя, пожарникария, пуделите, сега да видим летеца какво ще прави с избиратели на апс, бсп, меч, ппдб и др.

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен20/4/26 23:26

    Тежка е короната ще поживеем ще видим.Дано корупцията не стане малко в повече само да си изберат главен прокурор и филма почва.

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен20/4/26 23:28

    Нищо не тежат, вече са в безтегровност. Пуснете коментара през цензурата, ще хваля пеевски. Пеевски е голям талант.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 07:25

      44% и пак без власт??България влиза в най-опасната политическа зона
      Това изглежда като победа без алтернатива.
      44% за водещата формация.
      БСП извън парламента.
      „Възраждане“ на ръба.
      Но именно тук започва парадоксът – колкото по-голяма е победата, толкова по-трудно става управлението.
      Кой всъщност държи ключа за мнозинството?
      Ще се роди ли власт или нов блокаж?

      Изтриване
  23. Анонимен20/4/26 23:39

    Taman sa za gazovoto parno v selata.

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен21/4/26 01:35

    Идва Радев взема първият мандат и става шах и мат.

    ОтговорИзтриване
  25. Анонимен21/4/26 07:24

    Защо да хвалите Пеевски? Хвалете Доган. Дружбата така изисква да е

    ОтговорИзтриване
  26. Анонимен21/4/26 11:55

    Още от сега вече дерибея и олигарх Асен Павлов, започна да назначава, уволнява да свиква проверки . Ужас с на Радев избраниците. С какво ще се бори не знам.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 15:10

      Радев щял да ревизира първо своите преди са ги назначи на работа тях или тейните хора

      Изтриване
  27. Анонимен22/4/26 13:28

    Герб да си махнат Кърджалийските водачи /изнудвачи/

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.