24rodopi.com/Общество
„Дълги години общината ни се управлява безобразно, сякаш е частна фирма на Мюмюн Искендер. Ние гласуваме, плащаме си данъците, той си строи хотели и палати. Познавам го още от младежките ни години. Още тогава беше нагъл и алчен, но след като го избрахме за кмет, напълно се самозабрави“, споделя жител на Минерални бани, чието познанство с кмета датира от детинство.
„След
падането на комунизма замина за Германия за 2–3 години, където е работил като
общ работник. Напоследък, когато го питат как е забогатял, той твърди, че това
се дължи на работата му там, което не е вярно.
Цялото му
благосъстояние се дължи на партията, която го направи първо заместник-кмет на
Минерални бани, след това заместник-кмет в Хасково, а вече четвърти мандат е кмет на Минерални
бани. Дори беше назначен за ликвидатор на „Булгартабак“ в Хасково. Чудя се как
изобщо може да смени партията си и да агитира за друга. Ако не беше ДПС, нямаше
кой да го избере за кмет.
В общината
ни не останаха млади хора заради такива управници. Да не говорим за горите ни –
как бяха изсечени заедно с Мехмед Одунджу (дърваря) и изнесени навън.
Чувам от
съседни села, че дори е агитирал за Румен Радев, когото преди години остро критикуваше, обвинявайки
го, че мрази турците. За жалост общината се управлява със страх и
репресии. Но и тези избори ще минат. Остава една година до кметските. На тях
хората няма да гласуват нито за него, нито за посочен от него кандидат — в това
съм убеден. 30 години не му стигнаха да се наяде на гърба на хората. Ще бъде
запомнен като кмета, който си построи три хотела и няколко палати за децата си“,
коментира още жителят на курортното село.















За магаре да гласуват и магарето ще е кмет.
ОтговорИзтриванеМръсен крадлив дерибеееееей
ОтговорИзтриванеМарш към централния при бай Ставри...грам съвест и морал няма този първобитни екземпляр пред бедното и болното стадо
Следващия кмет трябва да бъде млад, стига с тези опетнени политици
ОтговорИзтриванеАч кьопек гологлав гущер
ОтговорИзтриванеВсички общини се управляват така!!!😡🤬
ОтговорИзтриванеНе съм чувал друг кмет да е построил 3 хотела с кметска заплата, и палати за децата си
Изтриване19.51 Коментара ти е един от най обективните.
ОтговорИзтриванеСтрахът в сърцето е много гадно нещо, по-лошо е от това да не си много богат. Да не можеш да спиш спокойно и да не можеш да се наслаждаваш на това, което имаш и нямаш - струва ли си за това? Едно е да си богат и да имаш много, друго е да имаш берекет и да се наслаждаваш на берекета на това, което имаш. Не всяко материално богатство носи берекет със себе си. Майсторът изкарал днеска 150 евро се кефи на това, крадец-измамника-корумпето, и 15.000 евро да изгепи, не може да му се наслаждава.
ОтговорИзтриване