24rodopi.com/Общество

„Дълги години общината ни се управлява безобразно, сякаш е частна фирма на Мюмюн Искендер. Ние гласуваме, плащаме си данъците, той си строи хотели и палати. Познавам го още от младежките ни години. Още тогава беше нагъл и алчен, но след като го избрахме за кмет, напълно се самозабрави“, споделя жител на Минерални бани, чието познанство с кмета датира от детинство.

След падането на комунизма замина за Германия за 2–3 години, където е работил като общ работник. Напоследък, когато го питат как е забогатял, той твърди, че това се дължи на работата му там, което не е вярно.

Цялото му благосъстояние се дължи на партията, която го направи първо заместник-кмет на Минерални бани, след това заместник-кмет в Хасково, а вече четвърти мандат е кмет на Минерални бани. Дори беше назначен за ликвидатор на „Булгартабак“ в Хасково. Чудя се как изобщо може да смени партията си и да агитира за друга. Ако не беше ДПС, нямаше кой да го избере за кмет.

В общината ни не останаха млади хора заради такива управници. Да не говорим за горите ни – как бяха изсечени заедно с Мехмед Одунджу (дърваря) и изнесени навън.

Чувам от съседни села, че дори е агитирал за Румен Радев, когото преди години остро критикуваше, обвинявайки го, че мрази турците. За жалост общината се управлява със страх и репресии. Но и тези избори ще минат. Остава една година до кметските. На тях хората няма да гласуват нито за него, нито за посочен от него кандидат — в това съм убеден. 30 години не му стигнаха да се наяде на гърба на хората. Ще бъде запомнен като кмета, който си построи три хотела и няколко палати за децата си“, коментира още жителят на курортното село.

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

8 comments so far,Add yours

  1. Анонимен5/4/26 18:37

    За магаре да гласуват и магарето ще е кмет.

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен5/4/26 18:43

    Мръсен крадлив дерибеееееей
    Марш към централния при бай Ставри...грам съвест и морал няма този първобитни екземпляр пред бедното и болното стадо

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен5/4/26 19:01

    Следващия кмет трябва да бъде млад, стига с тези опетнени политици

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен5/4/26 19:08

    Ач кьопек гологлав гущер

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен5/4/26 19:51

    Всички общини се управляват така!!!😡🤬

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен6/4/26 14:03

      Не съм чувал друг кмет да е построил 3 хотела с кметска заплата, и палати за децата си

      Изтриване
  6. Анонимен6/4/26 13:09

    19.51 Коментара ти е един от най обективните.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен6/4/26 14:09

    Страхът в сърцето е много гадно нещо, по-лошо е от това да не си много богат. Да не можеш да спиш спокойно и да не можеш да се наслаждаваш на това, което имаш и нямаш - струва ли си за това? Едно е да си богат и да имаш много, друго е да имаш берекет и да се наслаждаваш на берекета на това, което имаш. Не всяко материално богатство носи берекет със себе си. Майсторът изкарал днеска 150 евро се кефи на това, крадец-измамника-корумпето, и 15.000 евро да изгепи, не може да му се наслаждава.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.