24rodopi.com/Общество
Семейство, общо жилище, обща каса, общи спестявания и след десет години съжителство – основание за раздор.
Откраднати пари в размер на 35 000 лева, както и злато за 70
бона.
Подобен сигнал е бил подаден в родопски град. Веднага
започва разследване по образувано досъдебно производство.
След това производството е спряно, защото няма основание за
авторство на деянието.
Мъжът посочил, че в общата семейна каса имали събрани 45 000
лева, а жената прибрала 35 хиляди от тях, както и злато.
В хода на делото се установява, че между двамата имало
конфликти. Тя била заплашвана, проявявана била агресия, подаден е и сигнал. В деня
на раздялата, мъжът взел 10 бона от касата за ремонт на автомобила си. Жената
пък посочила, че взела 7000 лева и златни накити, които тя била подарявала, а
други били нейна собственост, и тръгнала към родителите си.
Разследване, разпити, свидетели, записи от видеокамери дали
са реалност и обвиненията за изнасяне на друго имущество.
В крайна сметка производството е спряно. Мъжът обжалва,
съдът потвърди като правилно решението на прокуратурата.
Месеци преди това пък съпругът си поиска чрез съда сумата в
размер на 9 950 лева. Те са били предадени с протокол, за да се установи дали
са част от претендираната за задигната сума. Държавното обвинение върна
банкнотите, които били част от веществените доказателства, след решение на
съда.















Смотан народ.
ОтговорИзтриванеЖените винаааааги са прави
ОтговорИзтриванеАко съм в жената ,значи ти си в колата , аз ви казах ,че не е много хубаво да се стреля в на хората , краката … аз ви казах ,че трябваше да слушате албума … на Спеснята !
ОтговорИзтриванеТоя боклук защо лъжи той откраднал Дебитната, карта на жена си и теглил всичките пари на.Жена си прави се на луд вземал, златото парите и заминал в.Гр София той изневерял, жена си и казал да се махне от вкъщи заедно с двама детса в гр.София намерил една, друга жена и се споделили с това жена в тик ток и фейсбук и на жена си казал че обича. Софиянката този боклук лъже. И даже изгонил двете ги детса и след това докарал. Другата жена сутринта и я го закарал, обратно в.София човека казал че нямам детса на софиянката че не женен нямам детса и даже казал че заради дештеря си че му е сестра ние говориме истината а не лъжата ние говориме истината.
ОтговорИзтриване