24rodopi.com/Общество/Коментари

„И съм абсолютна безпартийна свободна електорална единица. Да , бях 35 години в ДПС. Извикана бях лично от Доган да помогна в конфликта му с Пеевски, който и досега никой от двамата не разкрива защо и как се е получил и какво има между тях лично .

Доган не пожела промяна. Продължи със старите си порядки-бутикова партия с феодалните зависимости-партия АПС само за него и подчинен на определени хора…

Аз не съм предала Доган, ние не сме предали Доган-Доган предаде НАС. Почти година съм разграничена  от него официално.

Гледам го сега излязъл и тръгнал по регионите…, защо сега?!?!

Защо сега?!!

Някой му отключи кафеза и го пусна, защо ли?!

Не падам на колене на никой и от никой не искам прошка…

Вече няма кой да влиза в огъня  и да изгаря за неблагодарен лидер!!!

Продължаваме и времето показва вече, че сме на прав път!“.

Част от „фермана“, написан от Елван Атила. Този път в новата група „Аз подкрепям автентичната ообщност – обединеение“.

Явно защото всичко друго извън групата е някакво менте.

Какво разбираме от съкратените словоизлияния на Мадам Е.

Безпартийна и свободна, ама 35 години на колене пред Доган. На прав път беше и очакваше някой да умре, който не подкрепя Доган в нейната група (общност на автентичните тогава) - впрочем коментари към 24rodopi.com– обявила джихад на медията заради любимия Доган.

Сега се отрече от всички, отърка се в новия и пак изрече, че е на прав път.

„Специално за тези, които изпитват “РАДИНИ вълнения “ относно моята снимка с президента Радев, която толкова много ги развълнува“, пише Мадам Е.

И пак твърди, че е на прав път.

Прав й път…

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

22 comments so far,Add yours

  1. Анонимен3/4/26 22:53

    ОТВРАТ ОТВРАТ и ГНУУУУС

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 20:23

      Всички бяха с Доган освен Демерджиев

      Изтриване
  2. Анонимен3/4/26 22:55

    Немога да повярвам само преди няколко месеца кандидат депутатка със най голямо нахалство от мир Кърджали от АПС не и се отвори парашута сега ракетата и крива не знам как да я определя по зле от мръсно.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 10:39

      нали беше от най близкото обкръжение на ДОГАН
      сега на радев
      тази маман добре подготви емине гюлистан да търка
      никога не е късно фикри гюлистан човек да стане за резил
      сега с ВМРО ЗАЕДНО

      Изтриване
  3. Анонимен3/4/26 23:15

    Ахмед Доган те прати при Радев! Знае, че с АПС нещата няма да станат и те прати при Радев!

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен3/4/26 23:23

    Тия Лъжи На Друг Ги Разправяй
    2 години какво правеше при снего след като те предаде

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен3/4/26 23:40

    Всички предатели от Момчилград. В това число и дюнерджията.

    ОтговорИзтриване
  6. Салимехмед4/4/26 04:52

    Някой знае ли къде е Мастикаджията и доносника на ДС агент Сава.Приготвил съм му един кашон Мастика.За това питам.Мадам мини да му ги вземеш.

    ОтговорИзтриване
  7. Салимехмед4/4/26 04:55

    Мадам довчера с д-р Гюлюстанов целувахте краката на Мастикаджията и не давахте косъм да падне от главата му, а днеска обърнахте гръб на човека.Срам и позор.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 09:31

      Те са били такива винаги през последните 35 години. Ние просто ги подминавахме. Защото всички отбягват оруспиите и подлеците.

      Изтриване
    2. Анонимен4/4/26 10:42

      Тях не ги мислете те по разпределение от едно време рабатят днес тука утре там. Хора без морал и чест само интересчиии. Умните и,успелите хора с морал без туй далече стоят от политиката и партиите.

      Изтриване
    3. Анонимен4/4/26 10:42

      Тях не ги мислете те по разпределение от едно време рабатят днес тука утре там. Хора без морал и чест само интересчиии. Умните и,успелите хора с морал без туй далече стоят от политиката и партиите.

      Изтриване
  8. Анонимен4/4/26 09:55

    Хотелът в Слънчев бряг как е заработен Елванче, само на колене нали? Ти знаеш по добре,

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен4/4/26 10:10

    Радев не трябваше да включва в листите хора които са участвали в други партии

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен4/4/26 10:36

    Дюнерджията от Фотиновските села когато кмет на Мастанли беше Сунай дойде от чужбина с голяма чанта но явно не се случиха нещата тогава. Сега като гледам чантата е малко по голяма.За що ли АДЖАБА.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен5/4/26 10:09

      Бързата работа е срам за майстора, всяка жаба трябва да си знае гьола и точното място там, не се взимайте насериозно, недейте да плюете в чинията откъдето ядете и не мълчете когато се говори...

      Изтриване
  11. Анонимен4/4/26 12:35

    Юджел Атила
    Как беше родното му име
    Юджел Ибрямов
    Който с женаси елва два пъти напусна дпс се при Радев командирована да търка с ….

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен4/4/26 13:17

    Генерала идва и то с голяма скорост.
    Ще строи всички политически лидери на РАВНИСТ.

    Да го приемете да не го приемате.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен4/4/26 15:07

    Емине, Елван… никой не хи познава в Мастанли… баси глупавата листа на Радев! Нямам думи!!!!

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен4/4/26 16:06

    Много праведна бе таз Елван. Разсипаха навремето общността в Хасково, госпожата беше в общинския съвет, изкупиха някои обекти и хайде на Сльнчака. Натрупаха капитал за хотелче.Елванката все по светски партита, организирани едно време от ДПС и сега иска да е така.Голяма боркиня за автентичната общност.

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен4/4/26 16:20

    Тази снимка трябва да я показват в Спешното отделение на болницата за повръщане.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.