24rodopi.com/Общество
Четвъртият обвиняем за смъртта на Костадин Кабаджов в Мадан – Денис М., отново влиза в съда.
Прокуратурата е внесла протест в Апелативен съд Пловдив срещу
условното му наказание за кървавата разправа, едва не завършила със смъртта на
един човек в Кърджали, извършена на 16 април 2023-та в бар в центъра на града.
Обжалване има и от страна на потърпевшия – Галин У., както и от Денис М.
Както 24rodopi.com
вече писа, през януари се проведе заседание на Апелативния съд. От държавното
обвинение са поискали и данни от разследването за убийството в Мадан, по което
Денис също е обвиняем.
Новото заседание в Пловдив апелативните магистрати са
насрочили за 28 април.
Припомняме, че Денис получи условна присъда от 10 месеца
„лишаване от свобода“ за „кървавата баня“ в бар в Кърджали. 3-годишен
изпитателен срок и 30 000 лева обезщетение, което извършителят трябва да плати
на жертвата.
Това бе решението на Окръжния съд в Кърджали.
Кървавият екшън се разигра в малките часове на 16 април
2023-та година. Двама се сбиват в тоалетната, единият е наръган с нож. Задържан
за нанесените удари бе 17-годишният тогава Денис. Жертвата пък е каякарят Галин
У. Вследствие на наръгванията той бе с опасност за живота. Един от ударите е
бил на сантиметър от сърцето на 22-годишния.
На снимките: Заведението; обвиняемият влиза под
охрана докато бе с мярка за неотклонение „задържане под стража“















Вкарвайте го тоя петдесет килограмов грозен индивид и наркоман моля опит за убийство след това убийство как може такива паразити да са на свобода техният голямоглав "тартор" Ашкън смешното джудже ще ги надруса отново и подтиква за още глупости
ОтговорИзтриванеВ кръвта на Галин бяха намерени наркотици от същата вечер , експертизите не лъжат, а ти твоето мнение знаеш кво да го правиш
ИзтриванеАйде бе,че ти къде го видя и прочете .. нещо ти се иска ама ще има да взимаш , точно обратното е остановено , и ако беше малко по информиран отколкото се правиш на текстописец изобщо нямаше да
Изтриванего пишеш това хях
Намериха днк’то ти по устата на Денис 🌷
ИзтриванеПо твоята логика тогава да изкормим всички негови приятели,защото няма и един които да не праска всяка вечер бяло
ИзтриванеЕкспертизите показват,че остатъка от мозъка ти е бил намерен в джоба на ашкън чики боса
ИзтриванеТези наркомулета защо са пуснати на воля..
ОтговорИзтриванеВсички убийци в затвора
ОтговорИзтриванеНедей да говориш глупости смотан като не ги познаваш хората
ИзтриванеПостъпките му говорят достатъчно за него, "адвоката".
ИзтриванеПрестъпление и НАКАЗАНИЕ!!!
ОтговорИзтриванеДенис нито е наркоман, нито е грозен. Между другото, вижте в полицейските справки, как хванаха братът на Галин с марихуана. Не е за лично ползване, а за пласи.ане...
ОтговорИзтриванеНещо си далеч от истината с тея справки…малоумник
ИзтриванеТози колко време ще обикаля на свобода
ОтговорИзтриванеВ затвора ти е мястото келеш
ОтговорИзтриванеВие които пишете тези коментари да не сте били заедно с него че знаете какъв е
ОтговорИзтриванеГалине не идваш по Възрожденци наркоман ела ако ти стиска ще седиш във Веселчане само там може да мъркаш смешник
ОтговорИзтриванеЧовека има семейство вече. Ти какво имаш?
ИзтриванеЧе ти да не си Роки Балбоа капут
ИзтриванеНе знам кои мърка ама да не заревеш
ИзтриванеБез компромиси за този убиец! Още от 17-год. е показал, че не цени човешкия живот. Като е така, да си изживее своя в затвора, далеч от нормалността.
ОтговорИзтриванеЗа компанията на малкия гном Денис защо не говорите,че продава кокаин,кристали,а??? Дори един от тях беше хванат след случая в Мадан употребил зад волана
ОтговорИзтриванеКампанията на Дениз са разпространителите на скъпа дрога в града
ОтговорИзтриванеДенис ВЪВ затвора,няма кво да ми пишете кои го бил познавал и кои не, НЕ Е НУЖНО , А Е ОЧЕВАДНО КАКВО Е ИЗВЪРШИЛ
ОтговорИзтриванеТук няма две мнения,всички които пишат са от кръга на малкия талъсъм денизчо .
ОтговорИзтриванеТова са две престъпления едното е опит другото вече си е чисто убийство.Всеки сам решава дали ще пие бира,дали ще пуши цигари или употребява наркотици,НО нямаш право да отнемаш живот ,които какъвто ще да е,нито го храниш нито му плащаш сметките,а че си дришляк и насран , а уж големия ММА боец си показа голия гъз .. за всичко има врече,ако не влезнеш там където ти е мястото,накрая ще влезнеш там където няма да излезнеш никога закопан и забравен 🍀
Денис излезе най-умния,другите в ареста той си бара оная работа,интелигентно момче.
ОтговорИзтриванеDeniz ti si edin skapan ubiec
ОтговорИзтриванеToq da vliza waaaaa
ОтговорИзтриванеDa vliza i da ne izlizaaaaa ot dupkata denisa
ОтговорИзтриванеАбе ей,вие нормални ли сте????Тука става въпрос за опит и за убийство,какво значение има кои бил хванат с 2грама трева кои бил такъв кои онакъв бе…..това да убиеш човек е по-малкото зло ли бе,вие грам акъл няматее,един ден ако ей такъв изпаднят като малкия фес ви отрепе детето пак ли ще смятате кои бил хванат и кои бил наркоман кои бил алкохолик,мръсни откачалки продажни
ОтговорИзтриванеСамо да ми паднат ще ги спукам
ОтговорИзтриванеI kakvo shte te napravi po-razli4en ot tqh ?!! Galosh prost !
ИзтриванеДавай Галин, не се отказвай! Ние сме с теб!
ОтговорИзтриване