24rodopi.com/Общество
5 000 лева глоба за продажба на райски газ. Санкцията е за кърджалиец, който продал флакон с диазотен оксид в областния град.
Срещата с клиента била осъществена пред заведение в
Кърджали. Цената за флакона – 30 лева. По-късно купувачът пък предал на свой
познат средството за „купони с балончета“. В централната част на града купонджята
обаче е спипан от полицаи и разплитането на схемата достига до човека, който
пък твърди „нищо не съм продавал, просто върнах флакона на собственика“. Следва
глоба в размер на 5000 лева, наложена от Здравната инспекция в Кърджали.
Санкцията бе потвърдена от съда.















Ерджито от Глухар дава без пари първият път райски газ на който иска. Но втората е със пари 20 евро.
ОтговорИзтриванеАйрито Милев от Възрожденци също продава газ и наркотици!
ОтговорИзтриване🫣😆😆😆
ОтговорИзтриванеAntoan hristov susto prodava
ОтговорИзтриване