24rodopi.com/Общество
Младите се обичат и трябва да го покажат.
„Мили съседи, не паркирайте тук! Заповядайте на празника!“,
гласят съобщения по входовете на блока, по автомобили.
Паркингът ще бъде сцена. Дансинг, ресторант. Поставени са
столове, маси, шатри.
Къна във „Възрожденци“.
Когато паркингът се превърне в арена на любовта…















А защо се позволява това блокиране на цял блок???
ОтговорИзтриванеКой е разрешил такова нещо, къде го има това???
Кой разреши това безобразие?
ОтговорИзтриванеМи то хубаво,ама може да има хора,които не могат да паркират! И то няма да е за по малко от 2-3 часа!
ОтговорИзтриванеНяма значение, пред денонощна аптека в байкал спират клиенти, които май са объркали аптеката с дискотека. То не са чалги, не са маанета. На макс
ОтговорИзтриванеМинават тънко финансово ,но съседите които трябва да слушат не нашенска музика под прозорците си никой не ги пита за това.
ОтговорИзтриванеЕй много завистливи т.н касабалии станахте бре селяни гелмета,вижте кви коментари само,само маалата ще оправи града
ОтговорИзтриванеЗащо се прави ПРОБЛЕМ на добрите изявления.
ОтговорИзтриванеТова е култура.
КЪНА.
Трябва да се посрещне с разбиране и одобрение от съседите.
И най важното ИКОНОМИЧНО.
Знае ли да затвориш една вечер ресторант или столова колко струва.
Например в Турция средната и долната класа КЪНИТЕ се правят на улица с осветление и музика пред къщите.
И всички са доволни няма никакви ОПЛАКВАНИЯ.
Бъдете малко дискретни и разбираеми.
Младите се ЗГОДВВАТ ЖЕНЯТ се и всички комшии са ги поздравят и УВАЖАВАТ.
Това иска КОМШУЛУК.
Къна за един живущ, няколко съседи, всички останали пришълци. Не се иска съгласие на всички живущи, дори повечето да не са съгласни. Паркингът си е паркинг. Ако нямат пари за салони, да поискат общината да осигури полянка с шатра и буферен паркинг и да прибира символични наеми и такса паркиране.
ОтговорИзтриване