24rodopi.com/Общество
Контейнери за живеещите в съседните блокове в централната част на Кърджали. Но хората просто… не могат да „хванат ръка“.
„Пълни са, ежедневно. Всички отпадъци от заведение за бързо
хранене наблизо са там. Дори край тях. Хамбургери, не знам си какво, не можем
ние да си изхвърлим отпадъците. Молим за съдействие Общината, дано се вземат
мерки“, се посочва в сигнал до 24rodopi.com.
Става въпрос за района около блок "Ракета".















Каде това ба улитса
ОтговорИзтриванеТова е от хесбургера под блок ракета
ОтговорИзтриванеДа
ИзтриванеУжас, тези заведения трябва да имат отделни контейнери или да се измисли нещо друго за тях. Така не може да продължава,
ОтговорИзтриванеНе са виновни хесбургер те като нас си плащат Нормално задължение на общината където има такива обекти да осигурят повече контейнери
ОтговорИзтриванеДа така е ама, не. Търговските обекти (магазини, ресторанти, кафенета) нямат право да изхвърлят отпадъците си по този начин. Просто вижте как е регламентирано по закон.
ИзтриванеВ Кърджали закона е врата в полето. Общината трябва да се задейства и с взетите пари от търговските обекти цената на данък смед за гражданите ще падне. В центъра до пощата и магазинът и кръчмата пълният контейнерите като за два блока
ИзтриванеТова не е нормално. Контейнерите са предназначени за живущите, а не за търговски обекти. Ако заведението генерира толкова отпадъци, е длъжно да има собствен договор за извозване и собствени съдове, а не да прехвърля проблема върху хората от квартала.
ОтговорИзтриванеИзкукали баби пречи им всичко
ОтговорИзтриванеТъргаш поръчай си контейнери! Пишман търговци, ако видят финландците ще потънат в дън земя от срам!
ИзтриванеЕдин контейнер е пред нас на 5 блока постоянно пълен да не го пълни хесбургер виждат всеки ден прелива няма реакция общината да си свърши работата
ОтговорИзтриванеКъде това Ракета ва... Център а ли...
ОтговорИзтриванеИма няколко, сега излитат по-често .. . .
Изтриване