24rodopi.com/Регион
Сигнал за паднал електрически стълб на пътното платно в землището на село Солище е бил подаден вчера около 8 часа, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР.
Екип на пожарната служба в Кърджали обезопасил мястото до
пристигане на специалисти от Електроразпределителното дружество.
Трима пожарникари от службата в Джебел премахнали паднало на
пътното платно дърво в землището на село Казаците след подаден сигнал в 13,30
часа вчера.















Фирмите дето ремонтират тротоари те оставят след себе си знаци и не чистят навсякъде е леш
ОтговорИзтриване