24rodopi.com/Образование
Осмокласникът от „Славейков“ Денис Самир Хамза, специалност „Графичен дизайн“, бе удостоен с Наградата на журито в конкурса за рисунка на тема „Нарисувай България“, организиран от Професионалната гимназия по каменообработване в с. Кунино.
Негов
ръководител е преподавателят Айлин Тасим.
Конкурсът
има за цел да насърчи творческото мислене, въображението и любовта към България
чрез изобразителното изкуство сред ученици от прогимназиален етап. В него
участваха множество талантливи деца от цялата страна, които представиха своето
виждане за красотата и духа на родината.
След дълго
и оспорвано обсъждане, журито отличи най-добрите творби, като специално
внимание привлече рисунката на Денис Самир Хамза. Тя впечатли с оригиналност и
художествена изразителност, пресъздавайки силно емоционално послание за любов
към родината.
Това
престижно отличие е признание за таланта, труда и креативността на ученика.
Денис вече има множество отличия и това е поредното доказателство за неговия
изключителен потенциал.















Сериозна награда , браво!
ОтговорИзтриванеБраво Денис! Гордост за мама и тати.
ОтговорИзтриванеПреместете този скулптора най-накрая в града. Там където се намира не се вижда. Стои самотен там. Иначе старото му место в Паничково беше избрано идеално.
ОтговорИзтриванеБраво! Свързано с родния край и е израз на родолюбие!
ОтговорИзтриване