24rodopi.com/Общество
Нерегистрирано моторно превозно средство е установено от полицаи от РУ-Момчилград, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
За проверка на улица в Момчилград бил спрян „Фолксваген“,
управляван от 56-годишен. При направена справка било констатирано, че
автомобилът е със служебно прекратена регистрация на основание чл.143, ал.10 от
ЗДвП заради липса на валидна застраховка „Гражданска отговорност“.
По случая е образувана проверка с оглед на чл.345, ал.2 от
Наказателния кодекс.















Твърдо убеден, че няма да плаща - сега една твърда и голяма глоба!
ОтговорИзтриванеВнимавайте, че вече ако нещо се случи и си пропуснал случайно да си платиш гражданската, директно ти свалят номерата, вземат ти книжката за 6 месеца + глоба 500 евро. Ако не следим гадориите, които се приемат от народните избраници не е оправдание. Да еба и копелета, глобата щото е малка приели и още глупости да усложняват живота на нормалния човек.
ОтговорИзтриванеправ си !
ИзтриванеПлащаш като тъп пингвин застраховката не поема разходите след катастрофата или ти хвърля някакви 100евра оправяй се. За кво ни е щом не работи както трябва.
ОтговорИзтриване