24rodopi.com/Общество

Беркант Барзат, известен като „зетя на Хасан Азис“, да бъде назначен за зам. областен управител на Кърджали. Затова лобира Мустафа Ахмед, който бе трети в листата на „Прогресивна България“.

„Този вече не се трае. Помислил се е едва ли не за най-силния човек на Румен Радев в региона. Започна да кадрува здраво или в своя полза, или в полза на бившия кмет, който към днешна дата е подсъдим по дело за присвояване на средства и безстопанственост по време на кметуването си. Категорично сме против. Не искаме никакви хора, които са от кръга на Азис. Има толкова млади, опитни хора, хора, които не са били част от други партии“, посочиха за 24rodopi.com симпатизанти на формацията на Румен Радев.

„Преглътнахме, че този политически номад бе в листата и то на трето място, за сметка на толкова нови и почтени лица. Сега се е развихрил и да кадрува. Поведението му минава всякакви граници“, допълват още недоволните „прогресисти“.

Припомняме, че Барзат бе номинацията на АПС за председател на РИК.

Беркант Барзат, който бе наричан „юриста на Хасан Азис от обществените търгове“, заради дългогодишната си работа в Общинската администрация, е родом от Кубрат. Преди години, с протекцията на Азис, Барзат дори достигна до номинация в ДПС за кмет на община Кубрат. Доган обаче така и не го одобри.

Както вече писахме, Мустафа Ахмед пък се хвалил в региона, че ще бъде зам.-министър на МВР. Дори си позволявал да заплашва с „Ще видите какво ще ви се случи тогава“.

На снимката: Това изображение обикаля социалните мрежи – тълкуванието на кърджалийци относно кадруването на Мустафа Ахмед – „Хасан не идва с мустанг, а с Муцан“

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

93 comments so far,Add yours

  1. Анонимен25/4/26 20:48

    Абе ще става интересно ама ще поживьом ще увидьом

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 23:11

      Велик човек е Хасан азис ,като успя да насочи критиките и ударите срещу други

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 22:32

      Бисер заслужава поста

      Изтриване
    3. Анонимен26/4/26 22:34

      Мустафата обещал 2000 Алиански гласа но е сбъркал едната нула

      Изтриване
    4. Анонимен27/4/26 09:58

      Мисля,че в БГ няма нужда от етнически партии.Както се вижда на хранилката ще са пак все едни и същи хора или техните наследници.

      Изтриване
    5. Анонимен27/4/26 10:12

      Над половината от гласовете са на Ардинчанина работил споколйно на тишина с бившите достаджии.И според мен и с него трябва да се уточнят кадрите,които ще бъзат назначавани

      Изтриване
  2. Анонимен25/4/26 20:52

    Той няма посока, той просто следва съдба, животът му – вечен бяг ....
    Мустан...

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 22:08

      Ами толкоз му акъла на Демерджиев да повярваш на вятър човек и да му се довериш.Значи и около Радев са тумба тъпаци.Предстои шумен провал.

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 22:15

      Демерджиев не познава хората в региона, освен това силно се съмнявам, че е имал право на глас в случая с Мустафа Ахмед. Вече писаха, че името му е спуснато от Рамадан Аталай и председателя на Балгьоч. Връзкар е Мустафа и това всички го знаят, но на ПБ няма да бъде простено, ако се съобразяват с него.

      Изтриване
  3. Анонимен25/4/26 20:55

    Да се завърнеш в къщата на тъщата,
    когато си обръгнал като куче
    на ругатни и болка и със същата
    перфидна подигравка да научиш,
    че си потребен колкото каиша
    от старата веячка под сайванта.
    Дори и факта, че все още дишаш
    приемай като дар, като аванта,
    търпимост висша към досаден зет -идеалист наивен, смотан и поет.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен25/4/26 21:02

    Зам областен трябва да е д-р Батков !! Какви са тези измислени герои ??

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 21:08

      Батков е по -приемлива фигура !

      Изтриване
  5. Анонимен25/4/26 21:13

    Ехо Прогресивните , искахте промяна на модела а какво направихте събрахте издънките на ДПС. Народа ви гласува огромно доверие а от началото почвате да се излагате .

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 22:06

      А що не видите колко селки кмета от ДПС карат таксита. Родопи 24 мля да го побликувте.

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 22:54

      На ти на тебе Радев- ал сана Хасан машала

      Изтриване
    3. Анонимен26/4/26 10:56

      Аб какво общо има факта, че Мустафа кадрува по най-лошия начин И ИНТРИГАНТСТВА с това, че селски кметове от ДПС карали таксита? Хората си вадят честно и почтено допълнително пари. Муцито сега що не кара такси, а? Защото беше на държавна и общинска хранилка от години. Направи си кооперации, магазин, има сума помещения в нови блокове. Парите да не ги е изкарал с каране на такси?

      Изтриване
    4. Анонимен26/4/26 15:26

      Не ги е спечелил с каране на такси ,а с крадене на общински такси....долни лъжци са.Как можаха Демерджиев и Радев да ги допуснат до тах.Заради тях изпуснапа доста хора неопетнени и ерудирани да не гласуват за ПБ

      Изтриване
    5. Анонимен26/4/26 18:25

      Остана и Палов да вземете и пак на протести Тъкмо се освободихме от напаст и пак да ни я наредете няма да стане

      Изтриване
    6. Анонимен26/4/26 21:39

      И кво казваш, че ако Демерджиев и Радев, не ги бяха допуснали вие от ДПС щяхте да гласувате за ПБ и оп 5 мандата от Кърджали.

      Изтриване
  6. Анонимен25/4/26 21:14

    Старата песен на нов глас .Това ли ви е промяната с кривия Мустафа ? Нов бардак с стари клоуни .. Ужас

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен25/4/26 21:18

    Преди да стане зам.министър и да назначи зам.управител,да си пусне една проверка какви ги е вършел с Хасан Азис.Всички далавери ще излезнат на яве скоро с Юсеин Ахмед,Моллахасан и др.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 22:07

      Те 3 години ги проверяват само тях, време е и другите да ги проверят малко да видим какво ще излезне!

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 22:23

      Моллата беше баш дерибея.муцито и юсеи ахмед не можаха да заспат около далаверите,сами си навряха главите.Раиф излезна по тарикат от тях

      Изтриване
  8. Анонимен25/4/26 21:18

    От цялата ви Кърджалийска листа най-стабилни и интелигенти са Бисер, Коста и Ерол , позволете на тях да работят за хората.

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен25/4/26 21:20

    Прогресивни както сте подкарали нещата с такива стари кадри като Мустафа до никъде няма да я докарате както народа ви избра с мнозинство така и ще ви свали !!

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен25/4/26 21:28

    Само едно не разбрах какъв е този Мустафа Ахмед толкова , че да каже аз искам този , аз искам онзи ?

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен25/4/26 21:33

    За това ли гласувахме за ПБ? За да дадете власт на Хасан Азис и неговите роднини и ортаци в бизнеса? Само че не сте познали вече. Директно на Радев ще пишем ако това стане и се отказваме от дадената подкрепа. Хайде бакалъм.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 23:10

      Пиши на Арменския поп рейхо!

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 23:40

      То беше ясно че така ще стане

      Изтриване
  12. Анонимен25/4/26 21:39

    Мустафа Ахмед с теб сме хейтърите ги изяждат омразата… ш.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 21:54

      Сам си написал коментара, радвай му се, но заблуждаваш само себе си. Не те искаме, нито теб, нито хората ти, които даже не са твои, а на Хасан.

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 22:10

      Муци браво момче, щом те коментират значи на прав път да знаеш!

      Изтриване
  13. Анонимен25/4/26 21:42

    Да видим кога ще разберат че е троянски кон в партията им.
    Разби всички структури в района на ДПС и каста при Радев с помощта на втория си баща Рамадан Аталай!

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен25/4/26 21:42

    Искахме модел без ДПС на Пеевски какво тръгнахте на правите Прогресивно ДПС ли ??

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен25/4/26 21:43

    Кой изобщо ги допусна депесарите в ПБ Кърджали ?? Я ги разкарайте веднага че и тази партия ще заличат ...

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен25/4/26 21:44

    Махайте го този Мустафа той е чист дерибей ...

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен25/4/26 21:46

    Както сте на коня газ за село палячовци !!!

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен25/4/26 21:55

    Направете фейсбук група “Да махнем Мустафата от ПБ” и ще видим колко подкрепа ще има

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 23:01

      Да махнем Мустафа ахмед от пб е много добра идея
      Приятели да не за къснеем / може да стане късно
      Набързо трябва да направим група да махнем Мустафа ахмед
      Иначе какво от това че ние можем да се махнем
      А те на власт 4 години
      Мустафа ахмед вън от пб

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 11:26

      С ГЛАСОВЕТЕ НА АЛИЯНИТЕ ОТ КЪРДЖАЛИ И РЕГИОНА ПБ НА РУМЕН РАДЕВ СПЕЧЕЛИ В КЪРДЖАЛИ И ЗАТОВА МУСТАФАТА Е ФАКТОР ВЕЧЕ В ПБ. КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ БЕШЕ В ДПС НА ДОГАН.ТОЙ НОСИ ТИЯ ГЛАСОВЕ ЗА ДА ВЗЕМЕ ПОСТОВЕ ПОСЛЕ ИНАЧЕ П Б ЩЕ ЗАЛЕЗЕ КАТО ПП.

      Изтриване
    3. Анонимен26/4/26 11:56

      Сериозно ли го пишеш това? Защо не тръгнеш сред алианите да ги питаш и да преброиш колко души го подкрепят и колко много повече не го искат? ПБ щяло да залезе, ако Мустафа не получи постовете, които иска за себе си и за своите хора? Пий си хапчетата, че това вече на нищо не прилича. ПБ ще се срине единствено заради такива като него, а не обратното.

      Изтриване
    4. Анонимен26/4/26 22:41

      Муси обещал 20 00б гласа само от Алианите но те са общо около 2 000 и за него са гласували само 200

      Изтриване
    5. Анонимен26/4/26 22:41

      Муси обещал 20 00б гласа само от Алианите но те са общо около 2 000 и за него са гласували само 200

      Изтриване
  19. Анонимен25/4/26 22:01

    Асен Палов ще е новия областен или заместник платил си е така каза и наистина е Добър вариант

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен25/4/26 22:04

    Както вече Ви написах, старите кюпеци ще се завърнат на местната власт

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен25/4/26 22:08

    Мустафа е агент на ДПС защо го допуснахте до ПБ ?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 22:16

      Агент може да е на АПС, но не и на ДПС. Иначе беше отишъл да целува ръка на кмета Ерол Мюмюн, но не го огря за ДПС.

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 23:02

      Агент на рамадан аталай

      Изтриване
  22. Анонимен25/4/26 22:10

    Областен управител, заместник областен са овластени от държавата.Имаше личности през годините запълваха тези функции с подкрепата ни,с авторитет,държавничество и уважение към хората Ангел Коджаманов,Калин Примов,Назми Мюмюн,Муса Юсуф и др.Ще ги запомним!Хора с държавническа подготовка и култура!

    ОтговорИзтриване
  23. Анонимен25/4/26 22:18

    Емине в парламента! Мустафа аут! Барзати, Молли, Хасани,Паловци и техните рода и хора нямат работа в ПБ!

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен25/4/26 22:22

    Не сте в час Родопи не заета на хасан а първия му братовчед на Мусито е ономиниран. Юсеин Ахмед ама който и от двамата да е пак е негов човек. Айре да видим този коментар дали ,ще го пуснете

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 23:06

      Хак вие на вас ще имате хора на Хасан азис, където да погледнеш,нарочно атакуват Мустафа ахмед за да отклонят от кликата на Хасан азис

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 22:44

      Молахасан ще е извенадата

      Изтриване
  25. Анонимен25/4/26 22:31

    Батков объркал си партията момче! Ти си за Възраждане националист такъв. Ще изкачиш Шипка скоро споко!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 22:57

      Батков е номер 1 !! Хейтите колкото искате ...

      Изтриване
  26. Анонимен25/4/26 22:56

    Батков националист! Как може турците да гласуват за този туркомразец?

    ОтговорИзтриване
  27. Анонимен25/4/26 23:00

    А бе ,АПСри вие кога най после ще работите.Вие бяхте 20години в управлението на Общината,Сега искате още 20 с ПБ,Много чесни хора гласуваха за промяха чрез ПБ.Не искаме стари муцуни. Искаме промени.Те. стават с нови лица,Хубаво е да обьрнете много сериозно внимание за този казуст.Математически е лесно но реано не!

    ОтговорИзтриване
  28. Анонимен25/4/26 23:10

    Хайдеее поредните шарлатани взеха да изпълзяват изпод земята …

    ОтговорИзтриване
  29. Анонимен26/4/26 00:07

    Tozi pomiyar vednaga tryabva da go mahnat ot Progresivna Balgariya

    ОтговорИзтриване
  30. Анонимен26/4/26 00:07

    Tozi pomiyar vednaga tryabva da go mahnat ot Progresivna Balgariya

    ОтговорИзтриване
  31. Анонимен26/4/26 00:09

    Mustafa Ahmed igraye dvoyno pazetese ot nego vsicko dokladva licno az byah svidetel kak dokladva vsicko kakvoto se slucva vav ofisa

    ОтговорИзтриване
  32. Анонимен26/4/26 00:10

    Mustafa Ahmed igraye dvoyno pazetese ot nego vsicko dokladva licno az byah svidetel kak dokladva vsicko kakvoto se slucva vav ofisa

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 10:17

      На кой докладва, кажи и ние да знаем!

      Изтриване
  33. Анонимен26/4/26 00:11

    Mnogo tryabva da se vnimava sas tozi intrigant

    ОтговорИзтриване
  34. Анонимен26/4/26 04:36

    А Палов от Кирково да не би да е светец. Човек който окраде цялата община и сега търси спасение от Радев. Не забравяй, че точно Радев ще бори олигархията.

    ОтговорИзтриване
  35. Анонимен26/4/26 08:21

    Sunay Pavlov i Mustafa Ahmed sa ot edin otbor zaedno gi pravyat intrigite kradlivi pomiyari nikoy negi iska dano da gi mahnat ot partyata ce nosyat mnogo negativi

    ОтговорИзтриване
  36. Анонимен26/4/26 08:26

    Мустафа Ахмед Агент може да е на АПС, но не и на ДПС. Иначе беше отишъл да целува ръка на кмета Ерол Мюмюн, всичко докладва да знае?

    ОтговорИзтриване
  37. Анонимен26/4/26 08:45

    Viye Neznaehteli Kato glasuvahte za Kogo glasuvate nali tezi maymuni byaha tam na Plakatite nali znaete koyisa zaşto glasuvate

    ОтговорИзтриване
  38. Анонимен26/4/26 08:52

    Януари 2026 година президента Радев даде мандата на АПС, още тогава стана ясно, че имат добри взаимоотношения. Сега в парламента ще има 10 догановски депутата и много негови хора по министерства. Реално хората гласуваха за пакет и коалиция направена предварително ПБ- АПС и БСП.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 20:21

      Аркадаш,ти кои новини гледаш?БСП и АПС не са в парламента,как тогава да има догановски депутати?Айде първо хапчетата,после писането,ептен за балъци ни взе,не сме чак толкова прости

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 23:44

      Виж кои са в списъка на Радев и ще разбереш че е прав, още отначало казах че всеки глас е равен на глас за Ахмед Доган! И сега Ахмед Доган ще получи и министерства и постове ще видите!

      Изтриване
  39. Анонимен26/4/26 10:03

    Ако Радев и Демерджиев допуснат тези интриганти Мустан и Берзат ще си вкарат голям АВТОГОЛ!!!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 22:47

      България не е само Кърджари

      Изтриване
  40. Анонимен26/4/26 10:49

    Освен Демерджиев листата на ПБ кои са мислещите за държавата,за Кърджали? Байганьовския келепир им е в главите-и Муци,и т.н.

    ОтговорИзтриване
  41. Анонимен26/4/26 10:56

    21.18 с какъв ръждясал уред измери интелигентни.....?

    ОтговорИзтриване
  42. Анонимен26/4/26 11:11

    РЕЗУЛТАТЪТ В КРУМОВГРАД ЯСНО ПОКАЗВА ДАЛИ Д-Р БАТКОВ МРАЗИ ТУРЦИТЕ.ЗА ПЪРВИ ПЪТ ИМА ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ .ЗА ПЪРВИ ПЪТ В ГР.КРУМОВГРАД ПЪРВА ПОЛИТИЧЕСКА СИЛА Е ПАРТИЯ РАЗЛИЧНА ОТ ДПС.
    ДАВАЙ СМЕЛО НАПРЕД ДОКТОРЕ ЦЯЛАТА ОБЩИНА СМЕ С ТЕБ!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 12:21

      Ако не беше се намесил някой, Батков друг път щеше да изкара тези гласове. Ветеринар Националист, да продължи да мисли, че сам е постигнал нещо и ще види колко струва!

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 22:48

      2/3 са гласове на ДОСТ

      Изтриване
  43. Анонимен26/4/26 11:29

    Абе приятели,кърджалийци,излиза така, че да сменяш партии е престижно,печелившо,ясладжии.....и ние толерираме.Как ще променим с тях? Това не е ли козметика,подмяна?майка България плаче!

    ОтговорИзтриване
  44. Анонимен26/4/26 12:45

    12.21 този Батков е за възраждане,омразата към турците няма БЪДЕЩЕ! Стига помашки квоти!

    ОтговорИзтриване
  45. Анонимен26/4/26 14:33

    Преди няколко години от Момчилград бивш милиционер беше зам.областен/П.Г/С него дето бяха и след това нивото на политическото ръководство на обл.администрация рязко се промени.Предложенията бяха кадрови грешки,конюнктурни герои,салфетки днес без партийна и държавническа устойчивост,интересчии.За тях няма трикольор,химн,герб на РБ,има личен джоб.Сега ще видим какви сериозни кандидати държавни мъже/жени/...Искаме кърджалийци патриоти местни,не пришълци,етнически българин обл.управител,зам.етнически турчин задължително!

    ОтговорИзтриване
  46. Анонимен26/4/26 14:45

    Назад в листите има много по стабилни хора, но тях няма кой да ги допусне до ръководни позиции.

    ОтговорИзтриване
  47. Анонимен26/4/26 15:38

    Това, че ходиш на Шипка със семейството си и възпитаваш в добродетели детето си, не те прави националист.А това, че 20 г.живееш с проблемите на отруденото население по селата...това националист ли те прави? д-р Батков вие сте номер 1 оставете хейтърите да се пукват от яд .

    ОтговорИзтриване
  48. Анонимен26/4/26 16:35

    Българин родолюбец,местен,не мразещ турците,интернационалист,почтен,познаващ законите и Конституцията на РБ.Обединител,радетел на Единението на всички ни Областен управител!Заместник областен ,доказан с обществени изяви,сплав между общностите,популярен,име и авторитет,работа,работа за държавата и хората български гражданин с турски етнически произход.Братята помаци цяла държавна структура Пожарната!Върха на местната българска държава не е място за експерименти,стига!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 20:25

      Кой е този български гражданин?Име няма ли?

      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 22:23

      Tayna 20.25

      Изтриване
  49. Анонимен26/4/26 22:19

    20.25 Има,може и ти.май си мераклия, стига да си с турско потекло, автентично турско име,демокрация-алтернативи....За държавата партията няма значение България над всичко!

    ОтговорИзтриване
  50. Анонимен27/4/26 10:34

    ТОЛКОВА Е ЛЕСЕН ИЗБОРА НА ОБЛАСТНАТА УПРАВА. ОБЛАСТЕН ГЕОРГИ ЯНЕВ, ЗАМЕСТНИЦИ БИСЕР НИКОЛОВ И ЕРОЛ ХАДЖИВЕЙСАЛ, СЕКРЕТАР Д-Р БАТКОВ. КАКВО СЕ ДЪРЛИТЕ ТУКА ЕДИН ДРУГ. НЯМА КОЙ ДА СЛУША МУСТАФА АХМЕД, ЗАЩОТО ЗНАЯТ, ЧЕ ТОВА ЩЕ ИМ ДОНЕСЕ НЕГАТИВИ ОЩЕ В САМОТО НАЧАЛО НА УПРАВЛЕНИЕ. КАЗАХ!!!!!!!!!

    ОтговорИзтриване
  51. Анонимен27/4/26 12:49

    Sensin Musta, yallaaa, acımaaa

    ОтговорИзтриване
  52. Анонимен27/4/26 15:17

    mesten referendum i tekme na sofiiskata bekape oligarhia! 💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣

    ОтговорИзтриване
  53. Анонимен27/4/26 16:07

    Проверете на муцинката сградата във възрожденнци всичко законноли е

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.