24rodopi.com/Общество
Преди и сега. Прекрасна разлика. Обратното на онази зловеща действителност, породена от десетилетия безхаберие. В които всяка власт дремеше, унила, но пък с джобно израстване. Дремеше докато един символ на града бе под угрозата от рухване.
Старт на ремонта на зала „Арпезос“ бе даден през октомври
м.г. Резултатите вече са видими и наистина радват очите. Вдъхват и надежда, че
нещата винаги могат да се случат. Но трябва да се работи. И то много.
Припомняме, че кметът на Кърджали Ерол Мюмюн даде символичен
старт на дейностите по спортна зала „Арпезос“ в края на м.г. 2 595 903 лева ще
бъдат вложени за ремонт и енергийна ефективност на сградата. По втория етап е
осигурено финансиране за вътрешен ремонт на стойност 3 600 000 лева.















Така е, като ги няма Хасанчо и Моллахасанчо да ограбят общината
ОтговорИзтриванеХа така бараво. Пипан си знае работата.
ОтговорИзтриванеПоследният който се смее ,се смее най добре! Този който се присмива двулично на здравословното състояние на другия ще си плати пред господ Бог!!!
ОтговорИзтриванеМалко хубава и позитивна новина да има. Честито на спорта.
ОтговорИзтриванеИ басейна ако го оправят ,ще е още по хубаво…
ОтговорИзтриванеЮ ЕС ИНЖИНЕРИНГ ЕООД... не са старите фирми изпълнители все пак... браво г- н Осман... това Ви е визитката...
ОтговорИзтриванеТакава организация мислих, че има само по филмите и книгите, но Осман показа, че е действителност... като мравуняк е всеки ден десетки работници без да си пречат ударно си работят. Чистотата около обекта е еталон, дано да видят и другите фирми и да се учат. Ако бяха старите фирми докат нямерят евтини материали и евтина работна ръка обекта щеше да е готов за 2 години.
ИзтриванеОсман билири бу иши ва. Ха така Османа бак.
ОтговорИзтриванеС бездомните кучета кво правим
ОтговорИзтриванеБездомните кучета да са твои. Подарява ме ти ги...
ОтговорИзтриванеАко ми ги дадете заедно с парите за бездомните кучета, вземам ги :)
ИзтриванеВреме е да се оправят и басейните и стадиона до залата, градът има нужда от спортни съоръжения
ОтговорИзтриванеПознавам oсман добре; той е честен и дисциплиниран човек. Пожелавам му всичко най-добро, а освен това е и услужлив човек.
ОтговорИзтриванеСЕГА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ДРУГИ НЕКАДЪРНИ УПРАВНИЦИ СПОРТ В НЕЯ НЯМА ДА ИМА
ОтговорИзтриване