24rodopi.com/Общество
Напрежение, заплахи и полиция на пазара в Кърджали. Активисти на партийна формация разпънаха шатра, за да раздават агитационни материали в съботния ден. Оказа се обаче, че за преместваемия обект няма разрешително от страна на Общината.
На място дойдоха представители на администрацията, подаден
бе и сигнал до 112.
„След 15 минути пристигна екип на полицията, който обаче не
взе никакво отношение“, сподели за 24rodopi.com юрисконсултът на Общината Осман Алиев, който допълни „Предизборна
кампания е, агитацията е позволена, но подобен обект е поставен нерегламентирано“.
„Разкарайте се, знаете ли кои сме ние, нищо няма да плащаме! Внимавайте, защото след изборите ще видите какво ще ви се случи!“, пък заплашвали агитаторите служители на общинското тържище, които са пристигнали, за да поискат такса за използваното място, която е в размер на няколко евро и бива заплащана от всеки търговец.
Сред агитаторите са били и Бисер Николов и Ахмед Моллахасан.
Припомняме, че само преди дни бус, брандиран предизборно от
същата формация, бе с поставена скоба в „Синята зона“ на Кърджали заради отказ да
се заплати такса.
На снимките:
-Шатрата;
-Юрисконсултът на Общината говори с полицай, докато... агитатор се е хванал демонстративно за чатала
















Моллахасан завладяната община шурей на Хасан ази
ОтговорИзтриванеСелянчето открумовграддко се прави на бабаити
Така е
Моллахасан гел да ти покажа от къде изгрява слунцето бокчу!
ОтговорИзтриванеAми щом си много отворен иди го намери де. Нали знаеш кой е ? Що тук анонимно му се каниш.
ИзтриванеЯ кажи къде да дойда бе....
ИзтриванеПрокурорът дали ще се задейства или чака да го сезират лично?
ОтговорИзтриванеХората си правят агитация,какво лошо има! Всички партии го правят!
ОтговорИзтриванеИма си закони и ред, не може да разпъваш шатри където си искаш
ИзтриванеДа бе закони и ред... ти чувашлиси закон и ред имало.. нещо не ки в ред ти.
ИзтриванеРадев! Вържи си кьопеците !
ОтговорИзтриванеРадев! Вържи си кьопеците !
ОтговорИзтриванеАйде показаха си истинската същност комунистите на радев, нямали да плащат да не е на майка им пазара
ОтговорИзтриванеНа минаване от там полицаите културно разговаряха с хората и отстрани младежи предлагаха брошури на преминаващи. Шатрата, Бисер Николов и Ахмед Моллахасан ги нямаше, може би затова разговорите се водеха спокойно.
ОтговорИзтриванеМолата се изживява,че ще стане новия кмет апталин такъв
ОтговорИзтриванеКМЕТ НЯМА ДА СТАНЕ НО С МУСТАФА АХМЕД ЕМИНЕ ГЮЛИСТАН И ХАСАН АЗИС ЩЕ КОМАНДВАТ ОБЛАСТА
ИзтриванеАсана се е зарекъл, върнете ми дупките и моята собственост - Кърджали, всички трябва да са в тях и аз да избирам кого да извадя!
ИзтриванеКойто се мазни, той ши намаже, а другото в дупките да лази. Някои политици, така ги разбират нещата.
ИзтриванеОставете това на пазара а по интересното че гледам мишока / мутцито / в р.к Турция и се е снимал с какви очи безсрамник...ще говори за алияни турци
ОтговорИзтриванеТова е РЕЗУЛТАТ от политиката от ЗАВИСИМОСТИ.
ОтговорИзтриванеВремето няма значение.
От 36 години нищо не се ПРОМЕНИ.
Никого не осъждайте никого не обиждайте следващите избори всичко могат да се обърнат ОБРАТНО.
glas za aps i radev nikoga
ОтговорИзтриванеДемерджиев си бърка с носа, а младежа на снимката си бърка в гащите!?!?!
ОтговорИзтриванеТова за хващане на чатала е малко субективно, може да е случайност...
ОтговорИзтриванеЗащо Радев се излага, какви са тия кучета, които ги взел в партията си все агресивни .
ОтговорИзтриванеХайде Молбата не е свикнал да плаща при зет им Хасан поне Бисер го мислехме за умен
ОтговорИзтриванеВидяхме го и него, като си тръгнат пришълците какво ли ще прави?
ИзтриванеПристигна екип на полицията, който обаче не взе никакво отношение? Полицията е солидарна със закона.
ОтговорИзтриванеТи милиционерски сперматозоид ли си ???
Изтриване