24rodopi.com/Общество

Напрежение, заплахи и полиция на пазара в Кърджали. Активисти на партийна формация разпънаха шатра, за да раздават агитационни материали в съботния ден. Оказа се обаче, че за преместваемия обект няма разрешително от страна на Общината.

На място дойдоха представители на администрацията, подаден бе и сигнал до 112.

„След 15 минути пристигна екип на полицията, който обаче не взе никакво отношение“, сподели за 24rodopi.com юрисконсултът на Общината Осман Алиев, който допълни „Предизборна кампания е, агитацията е позволена, но подобен обект е поставен нерегламентирано“.


„Разкарайте се, знаете ли кои сме ние, нищо няма да плащаме! Внимавайте, защото след изборите ще видите какво ще ви се случи!“, пък заплашвали агитаторите служители на общинското тържище, които са пристигнали, за да поискат такса за използваното място, която е в размер на няколко евро и бива заплащана от всеки търговец.

Сред агитаторите са били и Бисер Николов и Ахмед Моллахасан.

Припомняме, че само преди дни бус, брандиран предизборно от същата формация, бе с поставена скоба в „Синята зона“ на Кърджали заради отказ да се заплати такса.

На снимките:

-Шатрата;

-Юрисконсултът на Общината говори с полицай, докато... агитатор се е хванал демонстративно за чатала

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

26 comments so far,Add yours

  1. Анонимен4/4/26 14:15

    Моллахасан завладяната община шурей на Хасан ази
    Селянчето открумовграддко се прави на бабаити

    Така е

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен4/4/26 14:21

    Моллахасан гел да ти покажа от къде изгрява слунцето бокчу!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 15:48

      Aми щом си много отворен иди го намери де. Нали знаеш кой е ? Що тук анонимно му се каниш.

      Изтриване
    2. Анонимен5/4/26 16:39

      Я кажи къде да дойда бе....

      Изтриване
  3. Анонимен4/4/26 14:59

    Прокурорът дали ще се задейства или чака да го сезират лично?

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен4/4/26 15:38

    Хората си правят агитация,какво лошо има! Всички партии го правят!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 18:22

      Има си закони и ред, не може да разпъваш шатри където си искаш

      Изтриване
    2. Анонимен5/4/26 16:40

      Да бе закони и ред... ти чувашлиси закон и ред имало.. нещо не ки в ред ти.

      Изтриване
  5. Анонимен4/4/26 15:52

    Радев! Вържи си кьопеците !

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен4/4/26 15:52

    Радев! Вържи си кьопеците !

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен4/4/26 16:18

    Айде показаха си истинската същност комунистите на радев, нямали да плащат да не е на майка им пазара

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен4/4/26 16:30

    На минаване от там полицаите културно разговаряха с хората и отстрани младежи предлагаха брошури на преминаващи. Шатрата, Бисер Николов и Ахмед Моллахасан ги нямаше, може би затова разговорите се водеха спокойно.

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен4/4/26 16:53

    Молата се изживява,че ще стане новия кмет апталин такъв

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 18:03

      КМЕТ НЯМА ДА СТАНЕ НО С МУСТАФА АХМЕД ЕМИНЕ ГЮЛИСТАН И ХАСАН АЗИС ЩЕ КОМАНДВАТ ОБЛАСТА

      Изтриване
    2. Анонимен4/4/26 19:16

      Асана се е зарекъл, върнете ми дупките и моята собственост - Кърджали, всички трябва да са в тях и аз да избирам кого да извадя!

      Изтриване
    3. Анонимен5/4/26 10:30

      Който се мазни, той ши намаже, а другото в дупките да лази. Някои политици, така ги разбират нещата.

      Изтриване
  10. Анонимен4/4/26 17:13

    Оставете това на пазара а по интересното че гледам мишока / мутцито / в р.к Турция и се е снимал с какви очи безсрамник...ще говори за алияни турци

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен4/4/26 17:40

    Това е РЕЗУЛТАТ от политиката от ЗАВИСИМОСТИ.
    Времето няма значение.
    От 36 години нищо не се ПРОМЕНИ.

    Никого не осъждайте никого не обиждайте следващите избори всичко могат да се обърнат ОБРАТНО.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен4/4/26 18:22

    glas za aps i radev nikoga

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен4/4/26 18:53

    Демерджиев си бърка с носа, а младежа на снимката си бърка в гащите!?!?!

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен4/4/26 20:13

    Това за хващане на чатала е малко субективно, може да е случайност...

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен4/4/26 20:13

    Защо Радев се излага, какви са тия кучета, които ги взел в партията си все агресивни .

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен4/4/26 20:18

    Хайде Молбата не е свикнал да плаща при зет им Хасан поне Бисер го мислехме за умен

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 21:42

      Видяхме го и него, като си тръгнат пришълците какво ли ще прави?

      Изтриване
  17. Анонимен4/4/26 22:07

    Пристигна екип на полицията, който обаче не взе никакво отношение? Полицията е солидарна със закона.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен5/4/26 13:55

      Ти милиционерски сперматозоид ли си ???

      Изтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.