24rodopi.com/Общество

Безсрочна мярка „Въздържай се от домашно насилие“ бе наложена на кърджалиец от съда след абсурдно изпълнение в областния град.

Цялата роднинска драма пък се превърна в истинска съдебна сага...

Изселничка се прибира в Кърджали със семейството си и за „Хош гелдин“ братовчед й им потрошава колата.

От години двамата братовчеди били в лоши отношения. Дамата живеела в Турция със съпруга си, който работил в дружество, което му предоставило служебна кола. Именно с това превозно средство фамилията се прибрала в Кърджали. Вечерта всички били на двора в къщата, когато братовчедът пристигнал с микробус. Той слязъл и започнал да нанася ритници по вратата на колата. Това не му било достатъчно и мъжът се качил върху тавана, подскачайки върху него, докато го деформира. Разразил се скандал със семейството, а роднината си тръгнал. Извикана била полиция, а цялата наказателна акция била записана от охранителни камери.

На две инстанции в съда братовчедът твърдял, че не е той извършителят. На две инстанции обаче чу: 4 месеца „лишаване от свобода“, с 3-годишен изпитател срок.

Отново през две инстанции мина и наложената мярка за неотклонение.

На снимката: 22,30 часа на 21 юни 2024-та – екшънът на улица „Добруджа“…

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

10 comments so far,Add yours

  1. Анонимен23/4/26 10:57

    ТАЙФУН УКРАИНЕЦА

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен23/4/26 12:56

    Ах бея фъъъъъъшшшшшшш

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен23/4/26 14:06

    Злобар! Малко му е наказанието! Май камерите ще решават много проблеми с такива тарикати.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен23/4/26 16:25

    Никой незнае защо се бесил явно оная иска наслество заминалиса преди 30 години за толщова години ако не бяха подържани тия имоти нищо нямаше да остане хем не са били добри отношения тая какво търси там

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен24/4/26 02:57

    Роднински кавги свършват на гробищата....

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен24/4/26 02:58

    Роднински кавги свършват на гробищата....

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен24/4/26 02:58

    Години наред тази къща е необитаема....

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 13:27

      Ах, да — щом не виждате светнати лампи, значи къщата автоматично става „свободна“, нали? 😄
      Спокойно, има си собственици. Просто не правят турове за любопитни и не отчитат графика си пред кварталния „контрол“.
      Но благодаря за загрижеността — винаги е забавно колко въображение може да се вложи в чужд имот.

      Изтриване
  8. Анонимен24/4/26 03:00

    Тайфун търси си правата... Не ги оставяй ,да ти се качат на главата.

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен24/4/26 03:17

    Безсрочна мярка „Въздържай се от домашно насилие“ в тази къща от години никой не живее , за какво домашно насилие някой нещо пак далавери върти ....

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.