24rodopi.com/Общество
Пътен инцидент е станал в централната част на Кърджали.
Произшествието е на кръстовището между улиците „Екзарх
Йосиф“ и „Отец Паисий“, предаде репортер на 24rodopi.com.
Два леки автомобила „Ауди“ са се сблъскали поради отнето
предимство.
Линейка е качила водачката на едната кола и потеглила със
сирени към Спешното отделение.
Очаквайте
подробности!















Тъй става, когато ауди отнема предимство на ауди страда пешеходеца (най-вероятно)
ОтговорИзтриванеЧети по добре, чукундур !
ИзтриванеТези до пикито взеха са подаряват тези книжки.
ОтговорИзтриванеPREDIMSTVO NQMA VE4E V TOQ GRAD OT NOVITE VODA4I ZA DQSNOSTOQTIQ VIB6TE NE ZNAQT
ОтговорИзтриванеТака е когато книжки получават невежи и незнаещи основни правила и закони
ОтговорИзтриванеНормално поведение за ,,кърджалийци”!
ОтговорИзтриванеХарактерна черта за почти всички ,,придошли от гората”!
ОтговорИзтриванеОт марката става
ОтговорИзтриванеМного станаха "водачките" в този град!
ОтговорИзтриванеAsan prasta pari ot europa
ИзтриванеМасово автомобили спират на пешеходните пътеки в града . Масово при наличие на маркировка непрекъсната осова линия се правят обратни завои . Масово при наличие на пътни знаци за ограничение на скоростта автомобилите се движат с превишена скорост . Масово при паркирали автомобили на бул."България" от двете страни автомобили изпреварват други автомобили като навлизат в платното за насрещно движение . Масово при пресичане на улици пешеходци на пешеходни пътеки използват телефони като разговарят . С една дума масово не се спазва Закона за движение по пътищата . И накрая приказката : Ко праим ся от страна на контролните органи .
ОтговорИзтриванеКонтролните органи глобяват само собствениците на по старите коли и то за по дребни нарушения много от нарушениетл се извършват от водачи на луксозни коли а полицая тях ни ги вижда с една дума полицаите на терен не си гледат работата и не заслужават заплатите си много от тях са не кадърни и са назначени с връзки пуснете коментара
Изтриване📽🎥🎞🎬📺
ОтговорИзтриванеSelski balamurnici
ОтговорИзтриваневижте какво става от ДВСК до блок КокаКола спират където си искат скоро голяма беля ще стане улицата е много натоварена паркират и от двете страни
ОтговорИзтриванеТам живеят големци ,а полицията е зависима
ИзтриванеKim bu teneke?
ОтговорИзтриванеAmfibii gibi
ОтговорИзтриване