Самуил Крумов/24rodopi.com/Общество
Иван Демерджиев пристигна в Кърджали, откри реновираната сграда на Пожарната и сътвори… гаф. Тежък гаф.
Обърна се към строените огнеборци като им честити
„празника“. „Защото днес е празник – Ден на Ботев и загиналите за България“.
Г-н министър, на 2-ри юни вият сирени за бедствие в памет на
гибелта на Христо Ботев. Сирени за бедствие – в нито една друга държава не се
отбелязва по този начин една дата. Защото това е черна дата. Това е траурна
дата. Не е празник, г-н министър. Гибелта на хора, които тръгват за
освобождение на България не е празник.
Както не е празник и 19 февруари.
Г-н министър, ако някой ви е писал тази кратка реч –
разкарайте го от вас. Ако ли не – то поне се допитайте до някого, който ги
поназвайва нещата.















анонимен
ОтговорИзтриванеЗащо да не поздрави - злобата няма почивен ден особено от бившите управляващи,,,,,,,,,,,,,,,,,
ОтговорИзтриванеТъпако, когато отбелязваш годишнина от смъртта на някого празник ли е или ден за почит?
ИзтриванеХахахахах, Демерджиев честити празника 2 юни. Гледам и не вярвам на ушите си.
ОтговорИзтриванеА кмета на Кърджали посрещна ли Демерджиев?
ОтговорИзтриванеОоооо, ГаФ!!!!!!
ОтговорИзтриванеГаф си е отвсякъде!
ОтговорИзтриванеМоите искренни съболезнования на семейството на Любен Дилов син.
ОтговорИзтриванеАко кмета беше направил този гаф, цяла България щеше да гръмне! Какъв е този двоен стандарт?!?!?!
ОтговорИзтриванеАко турчин беле изрекъл тези думи какво щеше да се случи!!!!!!
Изтриване😲
ОтговорИзтриванеНай вероятно за Ерол Мюмюн днескашният ден е почит на загиналите , а за министъра празник защото са загинали борците за свобода,
ОтговорИзтриванеСтрахотен прочит на случилото се днес!
ИзтриванеСбъдна се детската мечта на неставащия адвокат да бъде милиционер, сега ще го търпите. За тъпанарите на доган и радев става въпрос. Скоро ще се сгромоляса, както вече се е разлетял
ОтговорИзтриванеТе не са тъпанарите на Доган, те са тъпанари на силния на деня, Пеевски ги изгони, сега се присламчват при силния на деня
ИзтриванеМного злобно си чешите езиците, докато сте анонимни. Но ако така се лекувате само с хейт, а в живота сте спокойни хора, простено е.
ИзтриванеКо рече кооо Празник 2 юни, аййй сиктир бе. Министър на Вътрешните работи остави .
ОтговорИзтриванеkade e tozi pojarnikarski camping? v koia mahla?
ОтговорИзтриванеЗа този може да е празник,застанал пред козируващи ,празнично му е!
ОтговорИзтриване