24rodopi.com/Общество
Автомобилът на дама се сдоби със скоба в „Синята зона“ в Кърджали, а жената трябвало да плати 23 лева…
Повече
от три години по-късно кърджалийката решава, че това е било неправомерно и
заведе дело в Административния съд. Тя настоява, че са й причинени имуществени
вреди и иска да й бъдат възстановени 11 евро и 76 цента.
Делото
пък бе насрочено чак за… октомври.















Прати да и върнем 30 лева на тая мърла. Само хартията и заплати по такова дело са няколко хилядарки. После реветте що взимали десеторни заплати магистратите.
ОтговорИзтриванеСкъсали сте да връщате пари айде върнате разликата в завишените абонаменти
ИзтриванеНали Синя Зона на Хасан Беше незаконна уж?
ОтговорИзтриване