24rodopi.com/Общество
50 евроцента за час престой в „Синята зона“ и след 30 юни. 25 цента пък за 30 минути.
Това предлага
кметът на Кърджали Ерол Мюмюн. Докладната предстои да бъде гласувана на заседанието
на Общинския съвет, насрочено за 26 юни.
Припомняме,
че цените за платено паркиране трябваше да се увеличат от 1-ви юли – едно евро
за час престой. В мотивите на кмета се посочва, че към момента тарифите са
обществено приемливи.















В такъв случай да се преизчислят всички годишни такси, които взеха от живущите. Не е честно спрямо тях! Очакваме покана от “Синя зона” или ще отидем на место да си вземем разликите в сумите!
ОтговорИзтриване