24rodopi.com/Общество
„Стотици публикации има по тази тема, но и милиони да станат – положението е все така отчайващо, че дори още по-зле. Защото на мърльовците четенето не им е силната страна. Техният живот е в ТикТок. Ежедневието им, освен гледане на маймунджулъци, се допълва от огромната консумация на енергийни напитки, бира, патрончета алкохол, а люпенето на семки е символ на разкош. И всички тези отпадъци се изхвърлят там, където мърлячите са поседнали на сянка. На една маймуна да се обясни къде се изхвърлят отпадъци, вероятно на петия път ще схване. Не и за нашите мърльовци. Те не могат, когнитивните им способности окончават до гледане на клипчета – кратки, че по-дългите ги отегчават, а и ще вземе да се появи наченка на мисъл“.
Коментар
на читател на 24rodopi.com.
Причината е картината край пейки до блок във „Възрожденци“.















Мангалска работа
ОтговорИзтриванеКато обърнеш внимание по учтив начин на подобни мърльовци да си приберат боклуците, те често отговарят на развален български език: „Чистачка (та) за кво са?“
ОтговорИзтриване